گربه ای به نام کشا تنها گربه ای است که در جزیره ای که نگهداری گربه ها ممنوع است زندگی می کند.

زندگی جالب گربه تنها در جزیره

حیوانات یکی از موجوداتی هستند که در کنار زندگی انسان ها در کره زمین شریک هستند و ما انسان ها باید حقوق آنها کاملا حفظ کنیم تا آسیبی به آنها نرسد اما متاسفانه همه انسان ها چنین تصوری نسبت به حیوانات ندارد و همیشه قصد دارند تا آنها را از بین ببرند و به محل سکونت آنها که محیط زیست است دخالت نمایند و این مناطق را در دستان خود بگیرند. اما از طرفی برخی انسان ها هستند که کاملا حامی حیوانات هستند و با هر گونه بد رفتاری و خشونت با حیوانات در تضاد هستند و آنرا کاملا امری غیر انسانی می دانند.

این نوع حرکات غیر انسانی تنها متعلق به انسان ها نیست و بلکه برخی از ایالت ها با این نوع کارها موافق هستند. برای مثال اخیرا تصاویری از یک گربه تنها به نام " کشا " در صفحات مجازی منتشر شد به تنهایی در یکی از مجمع الجزایر سوالبار نروژ در حال زندگی است. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

" کشا " نام تنها گربه ای است که در یکی از مجمع الجزایر سوالبار نروژ که نگهداری حیواناتی همانند گربه ها در آنجا ممنوع است زندگی می کند و به طبع باید زندگی بسیار سختی داشته باشد چرا که هیچ یک از هم نوعان خود را نمی تواند مشاهده کند.

تنهایی گربه

تنها گربه خانگی در جزایر نروژ

این قانون در دهه 1990 میلادی در نروژ زمانیکه آنها عفونت های کشنده ای که از گربه ها می توانند به انسان ها منتقل شوند را مشاهده کردند، تصمیم گرفتند تا نگهداری از این حیوانات را ممنوع اعلام نمایند.

جالب توجه است که گربه های این منطقه بومی نیستند و وارداتی هستند و با این وجود این حیوانات در این جزیره ممنوع هستند و نمی توان از آنها نگهداری کرد.

منطقه ای که کشا در آنجا زندگی می کند، در دهه های گذشته بیش از 1000 نفر در آنجا زندگی می کردند و اما این روزها تعداد افرادی که در این منطقه زندگی می کنند بسیار کمتر نسبت به گذشته است.

اما به طور ناگهانی گفته شد که مردم این منطقه می توانند از روباه ها نگهداری کنند اما نگهداری از گربه ها کاملا ممنوع است. با این وجود کشا تنها گربه ای است که بدون هیچ شباهتی به روباه ها در این جزیره در حال زندگی کردن می باشد و این خود جای سوال دارد که چرا و چگونه این گربه در این منطقه زندگی می کند با اینکه نگهداری از گربه ها کاملا ممنوع است؟!

با این وجود کشا به دلیل نایاب بودن هم نوعانش در این جزیره بسیار محترم شمرده می شود و مالک آن دائما در حال رسیدگی به او است و زندگی بسیار خوبی را در غیاب هم نوعانش برای او فراهم ساخته است.

تنها گربه ای که در مجمع الجزایر سوالبار نروژ زندگی می کند

زندگی جالب تنها گربه خانگی در جزایر نروژ!! : امتیاز : 5 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب :
نظرات
وبگردی