نمناک سرگرمیدیدنی ها کوبی چشم آبی ترین گربه جهان معرفی شد + تصاویر
گربه چشم آبی ، چشم آبی ترین گربه جهان
گربه ای به نام (کوبی) با چشمان آبی رنگ و چهره بسیار زیبایش توانسته است در اینستاگرامش نگاه همگان را به خودش جلب کند.

چشم آبی ترین گربه جهان

گربه های یکی از حیوانات مناسب برای مراقبت و سرکردن اوقات فراغت در خانه می باشند که شاید اغلب ما یکی از آنها را در خانه نگه داشته باشیم.اما گربه ایی خاص با چشمان آبی رنگ خاص توانسته است در صفحه مجازی خود غوغایی برپا نماید.جزئیات کامل این مطلب را در بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
گربه ایی خاص به نام "کوبی" که به عنوان چشم آبی ترین گربه جهان معروف است،توانسته است تنها در مدت 3 سال فعالیت در اینستاگرام غوغایی برپا نماید.کوبی در مدت 3 سال توانست به میزان 1.2 میلیون دنبال کننده برای خود فراهم سازد و این بسیار شگفت انگیز است که یک گربه بتواند این میزان دنبال کننده را جذب خود کند.
 
چشم گربه ها

گربه ای با چشمان آبی رنگ  

صفحه اینستاگرام گربه چشم آبی

صاحب کوبی به نام "ربکا اسکفکایند" مدیریت صفحه مجازی کوبی را برعهده دارد و به گفته او در ژوئن سال 2015 به عنوان یک سرگرمی و تفریح تصمیم گرفت تا صفحه ایی به نام گربه اش در اینستاگرام بسازد که در طی چند ماهه اول 150000 دنبال کننده و اینک صفحه مجازی گربه اش توانسته یکی از محبوب ترین صفحات اینستاگرامی با 1.2 میلیون دنبال کننده تبدیل شود.امروزه کوبی حتی به غیر از چشم آبی ترین گربه جهان،معروف ترین و پرطرفدارترین گربه جهان نیز می باشد.
 
چشم زیبا گربه

چشمان بسیار زیبا کوبی

چشمان بسیار زیبا گربه

این گربه منحصر بفرد دارای چشمان آبی رنگ،گوش های نازک و بدنی به رنگ سفید می باشد که گویی این خاصیت های ظاهری او باعث محبوبیتش شده باشند.
همانگونه که ممکن است تصور کنید،افرادی که عاشق و طرفدار این گربه هستند نمی توانند آنرا از نزدیک مشاهده نمایند و به همین دلیل صاحب کوبی،تصاویری جالب و زیادی از این گربه با دنیال کنندگان به اشتراک می گذارد و طرفداران کوبی احساسات خود را در زیر تصاویر این گربه لحاظ می نمایند و آنها اغلب خواستار به اشتراک گذاشتن تصاویر بیشتر در سفحه مجازی کوبی هستند.
 
چشم آبی گربه

گربه بسیار زیبا و پرطرفدار

قشنگ ترین گربه چشم آبی دنیا به نام کوبی

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف