نمناک سرگرمیدیدنی ها گربه ای که روی 2 پا زندگی می کند! + تصاویر
گربه 2 پا ، عکس راه رفتن جالب گربه دو پا
گربه 2 پا که حالا بدون پاهای جلویی اش زندگی می کند برای سیر کردن شکمش پاهایش را از دست داده است اما هنوز هم با همان شوق و اشتیاق حرکت می کند.
تاریخ انتشار : 1 دی 1395
بازدید : 2,681 نفر

زندگی جالب گربه 2 پا 

گربه ی دوپا که با شادی زندگی می کند

این گربه ی خارق العاده روی دوپایش راه می رود ، می دود و میپرد و در نهایت به شادی زندگی می کند. او اجازه نداده است این مشکل جسمی باعث ضعف روحیه اش شود.

گربه 2 پا

عکس گربه 2 پا 

"آبلی " گربه ی قصه ما 4 سال پیش در حالی که قصد داشت یک پرنده را شکار کند از بالای پشت بام خانه ای به پایین پرتاب شد ، شدت جراحات بالا بود اما با رساندن به موقع این گربه خانگی به مرکز درمانی حیوانات ، زنده ماند.

قطع شدن پاهای گربه

زندگی جالب گربه 2 پا در اندونزی

حادثه ای که این گربه را 2 پا کرد

صاحب آبلی می گوید :گربه ی من برای شکار پرنده از دیوار بالا رفته بود و هنگامی که قصد پرش به روی طعمه خود را داشت ناگهان به روی ترانسفورماتور برق خیابان افتاد . وضعیت گربه ی من در ان زمان خیلی وخیم بود اما با مراقبت های مداوم توانست به زندگی باز گردد. بعد از بازگشت به خانه و بهبود حالش او سعی کرد تا به زندگی بازگردد و به سرعت شروع به تلاش های جدی برای حرکت درست و متعادل کرد. حالا بعد از گذشت چند ماه از ان دوران تصمیم گرفتم تا با ایجاد یک صفحه مخصوص برای آبلی عی کردم داستان او را برای امید بخشی به انسانها منتشر کنم.

گربه 2 پا

گربه 2 پا

زندگی و راه رفت جالب گربه 2 پا 

گربه ای که روی 2 پا زندگی می کند! + تصاویر

گربه ای که روی 2 پا زندگی می کند! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 14
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف