نمناک سبک زندگیگردشگری محبوب ترین جاذبه های گردشگری در جهان
در این مطلب به معرفی مکان های گردشگری محبوب و برگزیده در سراسر جهان خواهیم پرداخت که قطعا توجه هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.

برگزیده جاذبه های گردشگری

جزیره ای سبز،در دل دریای فیروزه ای پوکت

رپورتاژ آگهی :جزیره ی جیمز باند در شهر پوکت واقع شده است و علت نامگذاری این جزیره ساخت فیلمی در این جزیره با حضور جیمز باند در سال 1974 بود
زیبایی بارز این جزیره صخره های آهکی عمودی است که از دل آب بیرون آمده اند و دارای غارهای کوچکی درون خود هستند.
در سفر به شهر پوکت میتوانید با استفاده از قایق ازاین جزیره ی زیبا دیدن نمایید.همچنین در ساحل شرقی جزیره میتوانید سوغاتی های متفاوت و متنوعی تهیه کنید.
 

پارک آبی سان وی مالزی

سان وی پارک آبی زیبا و دوست داشتنی کوالالامپور است که بسیار زیبا و سرسبز بوده و دارای سواحل شنی دست ساز است که همواره گردشگران را به مالزی سرازیر میکند. یک مرکز خرید به سبک معماری مصر هم در سان وی وجود دارد که هم از نظر زیبایی و هم از نظر مجهز بودن بسیار بی نظیر است . زمین پاتیناژ موج سـواری روی آبهای خروشان ،ترن هوایی ،باغ وحش ، پل معلق ، پیـاده روی در ساحل ، سرسره های بزرگ همه و همه اینجا را تبدیل به تجربه ای استثنایی برای شما می کنند.

بنای کهکشان سوهو در چین

سازه ای عظیم در پکن که مرکز تفریحی،تجاری و اداری میباشد. طراح این بنا "زاها حدید" است و با وسعت 330هزار متر مربع طراحی شده و به سفارش کمپانی "سوهو" ساخته شده است. بنای کهکشان سوهو در مرکز پکن ساخته شده و به بخش مهمی در این شهر تبدیل شده است. این بنا از 5 سازه ی مرتبط به هم ایجاد شده و شبیه پلکان در هم تنیده است.

باغ رز هند

باغ رز که در زبان هندی جایالالیتها نامیده می شود، در خیابان ویجی نگرام قرار داد و بزرگترین باغ گل سرخ در کل هندوستان است.2800 گونه گل سرخ اینجا خواهید دید حتی گلهای رز سبز و سیاهرنگ که تصورش هم شاید مشکل باشد. طراحی و فضاسازی انجام شده در این باغ بسیار چشم نواز و بی نظیر است . تنوع رنگ و نوع آنقدر در اینجا زیاد است که میتوانید رنگ های طبیعی و تند گیاهان را در زمینه ای با بیش از 10 طیف مختلف از رنگ سبز ببینید این باغ در شهر اوتی هند قرار داد.

تاکایاما ژاپن

شهر توریستی هیدا – تاکایاما که در نزدیکی کوههای آلپ ژاپن واقع شده است ، اوج احساس سکوت و آرامش را در یک محیط روستایی و بدور از دغدغه شهر های بزرگ برای شما مجسم می کند. از آنجا که بافت قدیمی این شهر به خوبی حفظ شده است ، همواره مورد توجه توریستها قرار گرفته است. سانماچی یکی از زیباترین بخش های این شهر است که بافت قدیمی خود را در قالب کوچه های باریک که با ساختمان های چوبی و بوتیک های کوچک تشکیل شده است ، حفظ کرده است.

پاموک کاله ترکیه

پاموک کاله یا همان قصر پنبه ای یکی از جاذبه های غرب ترکیه ، به حالت پلکان هایی است که از سنگ آهک تراورتن ساخته شده است و دارای چشمه های آب گرم ، غارهای طبیعی و حوضچه های طبیعی است . 17 چشمه آبگرم در پاموک کاله وجود دارد. البته در این چشمه ها نمیتوانید شنا کنید چون گاهی دمای آنها به بیش از 200 درجه سانتی گراد میرسد.
 
آژانس هواپیمایی قصرشیرین شما را به سفر به جاذبه های گردشگری و تورهای مسافرتی دعوت میکند.

محبوب ترین جاذبه های گردشگری در جهان

محبوب ترین جاذبه های گردشگری در جهان
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .