نمناک اخباراقتصاد گردش مالی ماهانه سازمان تامین اجتماعی چقدر است؟
تامین اجتماعی ، سازمان تامین اجتماعی
سازمان تامین اجتماعی ماهانه 6 هزار میلیارد تومان گردش مالی در راستای خدمات رسانی به افراد زیر پوشش خود دارد.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1396

گردش مالی 6 هزار میلیاردی سازمان تامین اجتماعی کشور

 
مشاور مدیرعامل و مدیرکل امور استان های سازمان تامین اجتماعی گفت:این سازمان بیمه گر ماهانه 6 هزار میلیارد تومان گردش مالی در راستای خدمات رسانی به افراد زیر پوشش خود دارد.
 
تامین اجتماعی

رضا امینی شامگاه یکشنبه در حاشیه گشایش شعبه شماره 4 تامین اجتماعی در بندرعباس افزود:سه میلیون بازنشسته زیر پوشش این سازمان قرار دارند که تا کنون یک روز پرداخت مستمری به مستمری بگیران عقب نیفتاده است.

وی ادامه داد:42 میلیون نفر در کشور زیر پوشش خدمات بزرگترین سازمان بیمه گر در ایران قرار دارند که 52 درصد از جمعیت کشور را شامل می شود.
مشاور مدیرعامل و مدیرکل امور استان های سازمان تامین اجتماعی ابراز داشت:این سازمان 18 نوع خدمت رسمی تعریف شده و خدمات تعریف نشده دیگری به افراد تحت پوشش خود ارائه می کند.
امینی یاد آور شد:تامین اجتماعی برای دسترسی بهتر و آسانتر مردم به خدمات خود بهره گیری از سیستم های نوین را مورد توجه قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد:بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات این امکان را فراهم ساخته که سازمان تامین اجتماعی بتواند با کاستن از مراجعه های مردم به شعب خود ماهانه از یک میلیون سفر درون شهری جلوگیری کند.
وی ابراز داشت:سعی شده کیفیت را در ارائه خدمات خود به مشتریان و خدمات گیرندگان افزایش یابد و با وجود اینکه ایجاد شعبه جدید در دستور کار این سازمان قرار ندارد اما با توجه به شرایط هرمزگان مجوز اداره شعبه شماره 4 بندرعباس صادر شد.

وی اشاره کرد:نسبت بیمه شده به مستمری بگیر در این استان قابل قبول است که این از ویژگی های مثبت هرمزگان محسوب می شود.مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان در این آیین گفت:547 کارگاه در منطقه غرب بندرعباس زیر پوشش شعبه شماره 4 بندرعباس قرار می گیرند.

سید فاضل حیدری بلوکی ادامه داد:کار انتقال پرونده های فعالان صنایع غرب بندرعباس به شعبه شماره 4 از چهارم شهریور آغاز شده و تا کنون 21 هزار پرونده به این شعبه منتقل شده که تا پایان امسال به 30 هزار پرونده خواهد رسید.

وی یادآور شد:52 درصد جمعیت یک میلیون و 776 هزار و 415 نفری هرمزگان زیر پوشش خدمات تامین اجتماعی قرار دارند.

گردش مالی ماهانه سازمان تامین اجتماعی چقدر است؟

گردش مالی ماهانه سازمان تامین اجتماعی چقدر است؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایرنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف