نمناک اخبارحوادث گردن زدن زن عربستانی در ملاء عام + تصاویر
گردن زدن ، اعدام در ملا عام
زن عربی که به اتهام قتل فرزندش دستگیر شده بود قبل از اثبات جرمش توسط مردان سعودی و در میان مردم گردن زده شد.
تاریخ انتشار : 27 دی 1393

زنی که به خاطر قتل دختربچه 7 ساله خود متهم شده بود در شهر مکه و در ملا عام گردن زده شد.ای زن به نام لیلا بنت عبدالمطلب بصیم که اصالت برمه ای داشت زمانی که به میان جمعیت آورده می شد با فریاد های خود می گفت که هیچ قتلی را مرتگب نشده و قاتل نیست.

دادگاه برای این زن گردن زدن به شیوه زجر آور را حکم کرده بود. بر اساس قوانین در عربستان دادگاه می تواند دو شیوه را برای اعدام با شمشیر در نظر بگیرد. در یک شیوه به متهم داروهای بی حسی بسیار قوی تزریق می شود و او درد شمشیر را چندان حس نمی کند و در شیوه دیگر از تزریق مواد بی حسی پرهیز می شود که بسیار درد آور است.
 
گردن زدن در ملا عام
 
گردن زدن در ملا عام
 
این زن که حاضر نبود برای اعدام و به شیوه مد نظر مامور اعدام بنشیند و پیوسته اعتراض می کرد توسط دو مامور سعوی نگاه داشته شد و سپس مامور اجرای اعدام با ضرباتی سرش را از تنش جدا کرد به گونه ای که تنها فیلم منتشر شده از صحنه اعدام به دلیل خشونت بیش از حد و غیر قابل تحمل بودن به سرعت از روی یوتیوب حذف شد.

گردن زدن زن عربستانی در ملاء عام + تصاویر

گردن زدن زن عربستانی در ملاء عام + تصاویر
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 90
برگرفته از شفقنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 34 56
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف