نمناک اخبارجامعه احتمال خیزش گرد و خاک در 7 استان
گرد و خاک ، پیش بینی گرد و خاک
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از خیزش گرد و خاک در 7 استان کشور خبر داد.
تاریخ انتشار : 6 تیر 1397

پیش بینی گرد و خاک برای 7 استان کشور

ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به برقراری جو پایدار در اغلب مناطق کشور از خیزش گرد و خاک در استان های خوزستان، بوشهر، سمنان، قم، مرکزی، تهران و اصفهان خبر داد.

احد وظیفه اظهار کرد:بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی سه روز آتی در غالب مناطق کشور آسمان صاف وآفتابی خواهد بود.  

وی ادامه داد:در همین مدت در مناطقی از شمال شرق، شرق، جنوب شرق و دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شرقی در استان های سمنان، قم، مرکزی، جنوب تهران و بخش هایی از اصفهان وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی مناطق همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود. 

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در سه روز آینده در استان های خوزستان و بوشهر نیز وزش باد شدید پیش بینی می شود، گفت:در برخی مناطق این استان ها وزش باد، همراه با خیزش گرد و خاک و افت کیفیت هوا خواهد بود. 

وظیفه در پایان در مورد شرایط آب و هوایی تهران طی دو روز آینده گفت:آسمان تهران فردا و پس فردا (7 و 8 تیرماه) صاف همراه با وزش باد پیش بینی می شود. بیشترین و کمترین دمای تهران طی دو روز آینده به ترتیب 36 و 25 درجه سانتیگراد و 37 و 25 درجه سانتیگراد خواهد بود.

انتهای پیام/م

پیش بینی گرد و خاک برای 7 استان و افزایش دما برای تهران

احتمال خیزش گرد و خاک در 7 استان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف