نمناک اخبارورزشی وضعیت گرشاسبی در پرسپولیس چگونه است؟
گرشاسبی پرسپولیس ، وضعیت گرشاسبی
حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس به فعالیت خود در باشگاه پرسپولیس ادامه خواهد داد.
تاریخ انتشار : 29 مرداد 1397

وضعیت گرشاسبی در پرسپولیس

پارس نیوز: با وجود اینکه جزئیات منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاههای اجرایی هنوز از سوی شورای نگهبان به تصویب نرسیده است برخی فعالیت های مجازی برای اعلام برکناری حمیدرضا گرشاسبی از سرپرستی باشگاه آغاز شده است.
گرشاسبی به دلیل داشتن شرایط ادامه فعالیت مدیریتی پس از بازنشستگی خود به عنوان سرپرست این باشگاه انتخاب شد اما در کمتر از یکسال از حضورش در این پست شایعه برکناری اش به گوش می رسد.
وی در آخرین دیدار خود با وزیر ورزش و جوانان به تشریح امور باشگاه پرسپولیس پرداخت. در همین نشست مسعود سلطانی فر رضایت خود را از نحوه مدیریت باشگاه پرسپولیس اعلام می کند تا برکناری سرپرست سرخپوشان پیش از موعد مقرر منتفی شود.
گرشاسبی پرسپولیس

وضعیت سرپرست باشگاه پرسپولیس

همچنین گفته می شود مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان با توجه به حساسیت برخی احکام انضباطی باشگاه پرسپولیس در فیفا تصمیم دارند گرشاسبی را تا پایان فصل بطور قانونی در پست خود نگه دارند و سپس به فکر تغییر و تحول مدیریتی در این تیم بیفتند.
بنابراین انتخاب جانشین برای وی در آینده ای نزدیک در باشگاه پرسپولیس تقریبا منتفی است و گرشاسبی به امور باشگاه رسیدگی می کند. 
انتهای پیام/ح.ب

سرنوشت گرشاسبی در پرسپولیس په خواهد شد؟

وضعیت گرشاسبی در پرسپولیس چگونه است؟
: امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟
2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف