دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون گرفتاری “فردوس حاجیان” مجری تلویزیون در سیل شاه کوه
فردوس حاجیان ، سیل
“فردوس حاجیان” مجری معروف صدا و سیما در سیل شاه کوه که امروز در استان سمنان رخ داد، گرفتار شد.
تاریخ انتشار : 10 شهریور 1394
بازدید : 4,248 نفر

گرفتاری فردوس حاجیان در سیل

فردوس حاجیان معروف به عمو فردوس، مجری و مبتکر برنامه تلویزیونی «شهرک الفبا» که فعالیت های زیادی در صداوسیما دارد، امروز در سیل منطقه شاه کوه در شهرستان شاهرود گرفتار شد.

وی که رئیس دانشکده هنر و معماری ، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، مدیر سابق بخش فرهنگ و هنر مرکز گفت وگوی تمدن ها بود و از مجروحان شیمیایی جنگ ایران و عراق است، امروز ساعاتی را براثر بارش شدید باران، جاری شدن سیلاب، انسداد محور ارتباطی توسکستان و اعمال تدابیر ایمنی براثر وقوع سیل، در شهرستان شاهرود حضور داشت.

حاجیان هم اکنون به سلامت از منطقه خارج شده است و تردد نیز در محور منتهی به استان گلستان در حوزه استحفاظی شهرستان شاهرود جریان دارد.

سیل
فردوس حاجیان مجری صدا و سیما

بارش های شدید که از پیش از ظهر امروز در برخی نقاط شهرستان شاهرود، شهر مجن و نقاط مرزی استان های سمنان و گلستان رخ داد، به بسیاری از خانه های روستایی در این منطقه خسارت زد و جان یک نفر را نیز در روستای تاش به علت ریزش آوار گرفت.

گرفتاری فردوس حاجیان مجری تلویزیون در سیل شاه کوه

برگرفته از فارس -/م
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف