نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون گرفتاری “فردوس حاجیان” مجری تلویزیون در سیل شاه کوه
فردوس حاجیان ، سیل
“فردوس حاجیان” مجری معروف صدا و سیما در سیل شاه کوه که امروز در استان سمنان رخ داد، گرفتار شد.
تاریخ انتشار : 10 شهریور 1394
بازدید : 4,501 نفر

گرفتاری فردوس حاجیان در سیل

فردوس حاجیان معروف به عمو فردوس، مجری و مبتکر برنامه تلویزیونی «شهرک الفبا» که فعالیت های زیادی در صداوسیما دارد، امروز در سیل منطقه شاه کوه در شهرستان شاهرود گرفتار شد.

وی که رئیس دانشکده هنر و معماری ، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، مدیر سابق بخش فرهنگ و هنر مرکز گفت وگوی تمدن ها بود و از مجروحان شیمیایی جنگ ایران و عراق است، امروز ساعاتی را براثر بارش شدید باران، جاری شدن سیلاب، انسداد محور ارتباطی توسکستان و اعمال تدابیر ایمنی براثر وقوع سیل، در شهرستان شاهرود حضور داشت.

حاجیان هم اکنون به سلامت از منطقه خارج شده است و تردد نیز در محور منتهی به استان گلستان در حوزه استحفاظی شهرستان شاهرود جریان دارد.

سیل
فردوس حاجیان مجری صدا و سیما

بارش های شدید که از پیش از ظهر امروز در برخی نقاط شهرستان شاهرود، شهر مجن و نقاط مرزی استان های سمنان و گلستان رخ داد، به بسیاری از خانه های روستایی در این منطقه خسارت زد و جان یک نفر را نیز در روستای تاش به علت ریزش آوار گرفت.

گرفتاری فردوس حاجیان مجری تلویزیون در سیل شاه کوه

گرفتاری “فردوس حاجیان” مجری تلویزیون در سیل شاه کوه
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس -/م
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف