نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت درمان گرفتگی بینی در 5 دقیقه + آموزش
گرفتگی بینی ، طب فشاری بینی
طب فشاری را که به خاطر دارید ؟ روشی که برای درمان سریع برخی از مشکلات جسمی و روحی از ان استفاده می شود . این بار برای گرفتگی بینی به سراغ آن خواهیم رفت.

ماساژ 5 دقیقه ای برای باز کردن بینی کیپ شده و رفع گرفتگی بینی

گرفتگی بینی شرایط عذاب آوری را ایجاد می کند چرا که به دلیل سختی تنفس به واسطه گرفتگی بینی احساس خستگی و کلافگی ایجاد می شود. در این بخش از نمناک روشی سریع برای باز کردن گرفتگی بینی به شما خواهیم گفت که امتحانش حیرت زده تان خواهد کرد.

روشی برای رفع گرفتگی بینی 

ماساژ و طب فشاری تحریک کننده منجربه پاکسازی بینی از عفونت و ر آبریزش بینی خواهد شد. برای این کار شما بایستی از انگشت اشاره خود به صورت هماهنگ استفاده کنید.

گرفتگی بینی

درمان سریع گرفتگی بینی با طب فشاری

روش رفع کیپ شدگی و گرفتگی بینی با فشار نقاط مخصوص روی صورت

مدت زمان انجام در هر مرتبه حداکثر 10 ثانیه است و فشار وارد شده نباید بیش از حد باشد چرا که بعد از پایان طب فشاری احساس درد خواهید کرد.

برای شروع:انگشتان اشاره را روی سوراخ بینی در هر دوطرف قرار دهید منظور در گودرفتگی گوشه سوراخ بینی قرار دارد. (قسمت پایین گوشه بینی) است ، اگر گرفتگی بینی شما شدید است با یک سوراخ بینی آغاز کنید.

چرخشی آرام ، 3 بار تکرار کنید. دقت کنید که نباید غضروف های بینی فشار داده شوند و تنها قسمت پایین که در روی تصویر مشخص شده را فشار دهید. سپس نقطه دوم را فشار دهید ، این نقطه دقیقا زیر گوشه چشم ها نزدیک بینی که از آن اشک در می آید قرار دارد.

باز کردن بینی کیپ شده

باز کردن بینی کیپ شده و رفع گرفتگی بینی 

با یک حرکت چرخشی این دو نقطه زیر چشم را حرکت دهید ، 10 مرتبه تکرار کنید. حالا نوبت به فشار نقاط مخصوص روی گوش می رسد، نقطه ای که پشت لاله گوش، در قسمت پایین گوش، در گودرفتگی زیر غضروف قرار دارد.

روی این نقطه، 10مرتبه فشار وارد کنید بدون این که روی غضروف فشار وارد شود. آخرین نقطه لاله گوش است.به آرامی لاله گوش را 10 مرتبه ماساژ دهید.

پس از 3 بار تکرار این کار باید احساس بهتری پیدا کنید.

گرفتگی بینی , باز شدن سریع بینی کیپ با طب فشاری

درمان گرفتگی بینی در 5 دقیقه + آموزش
:
امتیاز : 1.5 تعداد رای : 358
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 105 253
نظر کاربران
امیر

امیر

خیلی خوب بود برای من که جواب دادممنون از راهنمایی هاتون

پاسخ دادن 8 7
Good

Good

درود ب شرفت واقعا عالی بود دس خوش

پاسخ دادن 3 6
فاطمه

فاطمه

واقعا مفید بود، دست مریزاد، خدا قوت

پاسخ دادن 6 9
محمد

محمد

اجر شما با خدای، منم نصفه شبی که دخترم نفس نمی تونست بکشه و نمی تونست بخوابه،با این دستورالعمل شما،براحتی خوابید،،،خیلی سپاسگزارم ?

پاسخ دادن 6 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف