نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون رقابت گروه دهم سرآشپزان مسابقه دستپخت از امشب
مسابقه دستپخت ، اولین مسابقه بین المللی
رقابت گروه دهم سرآشپزان مسابقه دستپخت از امشب ساعت 20 آغاز می شود.
تاریخ انتشار : 17 آبان 1395

آغاز رقابت گروه دهم سرآشپزان مسابقه دستپخت

مسابقه دستپخت مسابقه آشپزی بین المللی است که گزینشِ افراد شرکت کننده فقط بر اساس دانش آشپزی و مهارتهای فردی است . در هر بخش از مسابقه 9 نفر در 6 برنامه به مدت دو هفته با یکدیگر رقابت می کنند و نفر برنده در پایان برنامه ششم انتخاب می شود. همین فرمول در 9 بخش تکرار شده و در نهایت 9 نفربرنده نهایی انتخاب می شوند. در مرحله نیمه نهایی این 9 نفر با یکدیگر رقابت می کنند . پس از دو هفته و انجام 6 برنامه 3 نفر از آنها حذف می شوند سپس در دو هفته دیگر 3 نفر بعدی حذف شده و در نهایت 3 نفر باقیمانده به عنوان فینالیست در یک برنامه با یکدیگر رقابت کرده و برنده نهایی ( سر آشپز ) مشخص می شود . بدیهی است 3 نفر فینالیست باید یک پیش غذا ، غذای اصلی و یک دسر در مدت زمان مشخص آماده نمایند .

مسابقه دستپخت به تهیه کنندگی شاهرخ امیرمعزی و کارگردانی وحید حسینی، اولین مسابقه بین المللی در رسانه ملی است که با هدف برگزاری رقابت آشپزی بین سرآشپزان حرفه ای انجام می شود. در هر مسابقه سه نفر به عنوان داور حضور دارند که همگی فارغ التحصیل مدارس آشپزی بین المللی و اروپایی هستند.

فرانسوا حسین، کامران سروش، الهه سلامی و معین معینی داوران مسابقه دستپخت را تشکیل می دهند. در هر بخش از مسابقه 9 نفر در مدت دو هفته با یکدیگر رقابت می کنند و نفر برنده در پایان انتخاب می شود.

مسابقه دستپخت

رقابت گروه دهم سرآشپزان مسابقه دستپخت

از امشب شانزدهم آبان، رقابت 9 نفره گروه دهم سرآشپزان آغاز خواهد شد و به مدت دوهفته برای انتخاب برترین سرآشپز و رفتن به مرحله فینال مسابقه جذابی را به انجام می رسانند. رقابت گروه یازدهم هم از چهاردهم آذر شروع می شود و به این ترتیب تا پایان سال 17 گروه از سرآشپزان در برنامه دستپخت برای رسیدن به مرحله نهایی باهم رقابت خواهند کرد.

عوامل مسابقه دستپخت عبارتند از:شاهرخ امیرمعزی تهیه کننده، سید وحید حسینی کارگردان، فرشید رسولی مدیر تصویربرداری، کیانوش خسروی نورپرداز، ناصر انتظاری مدیر صدابرداری، محمد حسن زاده تدوین، هومن اشکبوس طراح دکور و کینوش ایزدی طراح صحنه و لباس.

مسابقه آشپزی دستپخت کاری از گروه اجتماعی شبکه یک است که هر شب راس ساعت 20 به روی آنتن می رود.

رقابت گروه دهم سرآشپزان مسابقه دستپخت از امشب

رقابت گروه دهم سرآشپزان مسابقه دستپخت از امشب
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف