نمناک تکنولوژیگوناگون کیفیت، دقت و ظرافت با گروه صنعتی ایران پایپ
لوله پلی اتیلن ، لوله کاروگیت
گروه صنعتی ایران پایپ، از سال1382 مجری تهیه و توزیع انواع لوله پلی اتیلن، انواع لوله پوش فیت، لوله های پی وی سی، لوله های زهکشی و لوله کاروگیت می باشد.

کیفیت، دقت و ظرافت؛ گروه صنعتی ایران پایپ

"گروه صنعتی ایران پایپ"، از سال1382 مجری تهیه و توزیع انواع لوله پلی اتیلن، انواع لوله پوش فیت، لوله های پی وی سی، لوله های زهکشی و لوله کاروگیت می باشد.
یکی از جدیدترین نوع لوله پلی اتیلن که در گروه صنعتی ایران پایپ به فروش می رسد، لوله های پلی اتیلن دریچه داراست. این لوله ها دریچه های قابل تنظیمی دارند که میتواند جایگزین نهرهای خاکی درون مزرعه و باغ شود.
تولید لوله های پلی اتیلن (PE) برای اولین بار در سال 1950 در استرالیا آغاز شد. در اولین کاربردها، لوله ها با قطرهای کوچک برای آبیاری مزارع کشاورزی و برخی کاربرد صنایع مورد استفاده قرار گرفت. صنایع فولاد، آهن و سیمان از مهمترین صنایع در جهان هستند که از این لوله ها در پروژه های خود استفاده می کنند. نصب و راه اندازی این لوله ها بسیار ساده است، به گونه ای که به راحتی میتوان آن را در قسمتهایی از یک خط لوله قدیمی جوش داد.
پلی اتیلن ها بر اساس نوع کاربرد و میزان دانسیته، به سه دسته اصلی پلی اتیلن‎ با دانسیته بالا ، پلی اتیلن‎ با دانسیته متوسط و پلی اتیلن‎ با دانسیته پایین تقسیم می شوند.
 
لوله کاروگیت
 
پلی اتیلن‎ با دانسیته بالا (HDPE )، دارای مقاومت و استحکام کششی بسیار بالایی است. زنجیره های اتیلن در این نوع پلیمر، با نیروی بالایی با یکدیگر پیوند دارند. این نوع مواد در تولید لوله های پلی اتیلن به کار می روند.
پیوند های بین زنجیره های اتیلنی در پلی اتیلن‎ با دانسیته پایین (LDPE)، ضعیف هستند و بنابراین استحکام کششی کمتری دارند. این نوع پلی اتیلن، انعطاف پذیر بوده و توسط میکرو ارگانیسم ها تجزیه می شود. پس می توان گفت این پلیمر، تجدیدپذیر و قابل بازیافت است.
پلی اتیلن خطی با دانسیته پایین (LLDPE) مانند پلی اتیلن نوع LDPE است با این تفاوت که در این نوع، تعداد شاخه های جانبی پلیمر، کوتاهتر است.
طیف گسترده ای از گریدهای تجاری برای محصولات پلی اتیلن ( PE ) در کاربردهای مختلف وجود دارد. که مهم ترین آن، 100 PE است. گرید 100 PE لوله پلی اتیلن نسل جدید، دارای قدرت و سختی بالاتر از مواد تولیدی قبلی است. 100 PE دارای فشار MPa 10 در دمای 20 درجه سانتیگراد است.
لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت، لوله هایی هستند که جداره خارجی آن ها موج دار یا حلقه حلقه است و جداره داخلی آنها سطحی صاف دارد. این لوله ها برای عبور سیالات فاضلابی، اسیدی، بازی و پساب های صنعتی طراحی شده اند. سیال عبوری از داخل این لوله ها، فشار معمولی دارد و تنها به منزله مسیری برای عبور مایعات خاص به کار می رود. علت ظاهر حلقوی این لوله ها برای استحکام بخشی به آنها است. لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت که در سطح خیابان ها و شهرها استفاده می شود، جداره بیرونی سیاه رنگ و دیواره داخلی زرد رنگ دارد.
"گروه صنعتی ایران پایپ" انواع "لوله پلی اتیلن تک جداره" را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه نماید. برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن و قیمت لوله کاروگیت گروه صنعتی ایران پایپ، با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
 وب سایت شرکت :hdpe.ir

کیفیت، دقت و ظرافت با گروه صنعتی ایران پایپ

کیفیت، دقت و ظرافت با گروه صنعتی ایران پایپ
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .