نمناک اخبارورزشی گروه مرگ واقعی در جام جهانی روسیه 2018 + عکس
گروه مرگ ، گروه مرگ جام جهانی
گروه مرگ گروه دیگری است که در آن آمریکا، ایتالیا، هلند و شیلی حضور دارند، تیم هایی که آرزوهایشان مُرد و راهی جام جهانی نشدند.

گروه مرگ واقعی چه گروهی است؟

دیروز در کاخ کرملین قرعه کشی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه برگزار شد و 23 تیم حاضر در این رقابت ها در هشت گروه در تابستان سال آینده میلادی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. اما در رسانه ها و شبکه های مجازی نظرات مختلفی در مورد "گروه مرگ" این رقابت ها وجود دارد. بسیاری از رسانه ها از گروه "D" را که آرژانتین در کنار ایسلند، کرواسی و مکزیک قرار دارد را گروه مرگ می دانند و این گروه را سخت ترین گروه این مسابقات می دانند.

بلیچر ریپورت با انتشار طرحی از گروه دوم جام جهانی 2018 به بررسی ستاره های نامدار و اصلی چهار تیم پرداخته است. در این طرح عکس سردار آزمون مهاجم گلزن تیم ملی در کنار کریستیانو رونالدو از پرتغال، ایکسو از اسپانیا و بن عطیه از تیم ملی مراکش به چشم می خورد که مطرح ترین بازیکنان تیم ملی کشور خود در جام جهانی هستند.

گروه مرگ

گروه مرگ واقعی 

در همین حال کاربران شبکه های اجتماعی در ایران از گروه "B" جایی که تیم ملی ایران در کنار پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار دارد را گروه مرگ معرفی می کنند.

گروه مرگ واقعی در جام جهانی را بشناسید

از دید آس اسپانیا گروه مرگ واقعی تشکیل شده از تیم هایی که با مرگ آرزوهای خود به جام جهانی راه پیدا نکردند. گروه سخت، اتفاقا گروه زندگی است و شاید باید به خاطر قرار گرفتن در گروهی که قهرمان اروپا و مدعی قهرمانی در جام جهانی و مراکش امیدوار و با انگیزه حضور دارند، خوشحال باشیم و از این که سه کشور همسایه مجبور هستند بیش از پیش ما را بشناسند، دست از ناامیدی و بدگویی برداریم.

گروه مرگ

گروه مرگ واقعی در جام جهانی

در هر حال گروه مرگی که آس اسپانیا با آن شوخی کرده، گروه دیگری است که در آن آمریکا، ایتالیا، هلند و شیلی حضور دارند. تیم هایی که آرزوهایشان مُرد و راهی جام جهانی نشدند. آس به این گروه، گروه تلویزیون هم گفته است.

گروه مرگ واقعی در جام جهانی روسیه 2018 + عکس

گروه مرگ واقعی در جام جهانی روسیه 2018 + عکس
: امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از اسپوتنیک،فارس/ی
این مطلب مفید بود ؟
6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف