نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون راز لباس های عجیب گروه موسیقی سون در دورهمی فاش شد
گروه موسیقی سون ، مهران مدیری
خواننده های جوان گروه موسیقی سون کیارش پوزشی ، آرش و امیر قنادی مهمان برنامه دورهمی شدند و از انتخاب لباس هایی خاص برای کنسرتشان صحبت کردند.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396

گروه موسیقی سون مهمان مهران مدیری در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 6 مردادماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان اعضای گروه موسیقی سون کیارش پوزشی ، آرش و امیر قنادی بود.

اولین سال تشکیل گروه موسیقی سون به روایت آرش قنادی

آرش قنادی یکی از اعضای گروه موسیقی سون درباره سال تشکیل گروه سون گفت :من و کیارش از دوستان قدیمی هستیم و آشنایی ما به مدتها قبل بازمیگردد . در سال 76 من و کیارش یک گروه را تشکیل دادیم که فقط برای خواننده های دیگر آهنگسازی میکردیم و هنوز نمیخواندیم ، اما در سال 81 برای اجرای یک کنسرت گروه موسیقی سون را ثبت کردیم و کارمان را با هم آغاز کردیم. شاید کمتر گروهی موسیقی در ایران وجود داشته باشد که دوام زیادی آورده و همکاری گروهی شان ماندگار شده است اما دوستی ما قدمت بیشتری از همکاری مان دارد و ما سعی میکنیم مشکلاتمان را در درون خودمان حل کنیم.

گروه موسیقی سون

گروه موسیقی سون در دورهمی

مهران مدیری از رئیس داشتن گروه پرسید و از اینکه آرش میتواند بازیگر خوبی شود صحبت کرد . کیارش یکی از اعضای گروه موسیقی سون گفت:رئیس که نه ولی آرش مدیر گروه ما است و بیشتر تصمیمات نهایی را او میگیرد و درباره بازی در سریال زمانه و خاطره های آن سریال صحبت کردند.

راز لباس های عجیب گروه موسیقی سون چیست

مهران مدیری در دورهمی با گروه موسیقی سون درباره لباس های عجیبی که این گروه در زمان اجرای کنسرت می پوشند صحبت کرد و گفت :لباس های زمان کنسرتتان بسیار لباس های عجیبی است مثلا کت براق قرمز ، درباره انتخاب لباس صحبت کنید ؟ کیارش با خنده گفت :ما لباس هایی که 11 سال توی ویترین مغازه مانده است و دیگر کسی آنها را نمیخرد را برای کنسرت انتخاب میکنیم چون میخواهیم لباس خاص باشد جلوه داشته باشد . لباس های کنسرت لباس هایی است که امکان پوشیدن آن در خیابان کمتر وجود دارد.

مجری برنامه دورهمی راز آهنگهای عاشقانه گروه موسیقی سون را پرسید که کیارش گفت :ترانه های عاشقانه بیشتر روی ما تاثیر میگذارد و بیشتر مطابق میل ماست و درباره ساختن ملودی هایشان توسط امیر قنادی صحبت کرد.

گروه موسیقی سون

گروه موسیقی سون در کنار مازیار فلاحی

کیارش یکی از سه نفر گروه موسیقی سون از عاشق شدن صحبت کرد و گفت :من عاشق شده ام اما هنوز ازدواج نکرده ام و آرش درباره عشقش به خانواده و موسیقی گفت و اینکه تابحال عشق را تجربه کرده است.

ترانه ای که گروه موسیقی سون را مشهور کرد

اعضای گروه موسیقی سون درباره اولین ترانه و بهترین ترانه گروهشان گفتند :ما با ترانه واست میمیرم مطرح شدیم و با آهنگ دوستت دارم بیشتر شناخته شدیم اما اولین ترانه ما ستاره بود که هنوز هم با شنیدن آن غرور خاصی پیدا میکنیم .

کیارش یکی از خواننده های گروه موسیقی سون در برنامه دورهمی خودش را به ساز تشبیه کرد و از علاقه اش به پیانو گفت . آرش خودش را به فیل تشبیه کرد و گفت :من از بچگی علاقه خاصی به فیل داشتم و امیر قنادی خودش را به دریا و موج های آن تشبیه کرد.

در بخش پایانی برنامه دورهمی خواننده های جوان گروه موسیقی سون یک کتاب حافظ را که از طرف یک دوست قدیمی هدیه گرفته بودند به موزه دورهمی تقدیم کردند.

راز لباس های عجیب گروه موسیقی سون در دورهمی فاش شد

راز لباس های عجیب گروه موسیقی سون در دورهمی فاش شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف