نمناک سبک زندگیکار و زندگی برترین گروه های مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه،کنکور،ارشد و دکتری
مشکلات و دغدغه های درسی دانش آموزان و دانش جویان در مقاطع مختلف می تواند با بهترین مشاور تلفنی حل شود.

رپورتاژ آگهی :وب سایت مشاوره تلفنی آی مشاوره با ارائه مشاوره آنلاین درسی رایگان و مشاوره تحصیلی تلفنی قصد دارد مشکلات و دغدغه هایی که دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف با آن مواجه هستند را به حداقل برساند.

مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه

با سطح اطلاعاتی که دانش آموزان و والدینشان از شرایط دارند استفاده از تجربیات افراد مجرب بسیار مفید خواهد بود لذا انتخاب مشاوره تحصیلی مناسب می تواند نقش بسیار مهمی در موفقیت فرد داشته باشد وانتخاب آگاهانه مشاور مجرب می تواند نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشد .

ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

هر سال در اسفند ماه ثبت نام آزمون تیزهوشان انجام می گیرد و استعداد های برتر از بین دانش آموزان مستعد در پایه نهم به دهم جهت ورود به مدارس استعداد درخشان یا سمپاد انتخاب می شوند. از امسال ثبت نام آزمون نمونه دولتی و ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت هماهنگ انجام می شود و در اردیبهشت ماه برگزار می شود.

با توجه به شرایط خاص داشن آموزان به علت سن پایین و حساس، نیاز به مشاور مجرب برای مدیریت شرایط بسیار محسوس است.

مدارک، زمان، سایت و نحوه ثبت نام تیزهوشان ونمونه دولتی

تمام مراحل ث بت نام بصورت اینترنتی می باشد و تمام افراد باید مدارک لازم جهت شرکت در آزمون را در سایت مربوطه بصورت کامل و بی نقص بارگذاری کنند. مدارک مورد نیاز شامل تکمیل فرم ثبت نام به صورت اینترنتی، تصویر یک قطعه عکس 4 * 3 و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون می باشد. سپس کد پیگیری صادر می شود که باید نزد خود نگاه دارید. زمان ثبت نام در فروردین و اردیبهشت است.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

نیمه اول اردیبهشت ماه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان بصورت هماهنگ کشوری برگزار می شود و بعد از مدت مشخصی نتایج بر روی سایت Azmoon.medu.ir قرار می گیرد. تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده است.

مشاوره کنکور سراسری

هر ساله در تیرماه داوطلبان کنکور سراسری به رقابت با یکدیگر می پردازند. برای کسب موفقیت در کنکور سراسری باید ضمن استفاده از منابع مناسب و کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی با کمک گرفتن از مشاور با تجربه و تنظیم یک برنامه درسی مناسب و تست زنی انجام شود. از آنجا که تمام افراد شخصیت مشابهی ندارند و ممکن است هر فرد در برخورد با شرایط تحصیلی متفاوت، برخورد یکسانی نداشته باشد پس یک برنامه ریزی برای همه ی داوطلبان کارامد نخواهد بود و این وظیفه ی مشاور تحصیلی است که بعد از صحبت با یک داوطلب و آشنا شدن با شخصیت و هوش فرد برای او برنامه ی مشخصی تعیین کند. بنابراین با داشتن برنامه ریزی کنکور مناسب و نحوه صحیح مطالعه دروس و در دسترس داشتن منابع مفید می توان به اهداف دست یافت.

منابع کنکور سراسری

به منطور کسب نتیجه بهتر در آزمون سراسری نیاز داریم تا منابع مطالعاتی خوب را بشناسیم. منابع کنکور سراسری شامل کتاب های درسی و کمک آموزشی است. به دلیل تغییرات کتاب های درسی سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله برای متقاضیان کنکور همان سال ، سال چاپ مربوط به آن را معرفی میکند. برای شناخت کتب کمک آموزشی مفید ما شما را در انتخاب منابع کارامد راهنمایی خواهیم کرد.

شرایط کنکور سراسری

برای شرکت و قبولی در کنکور سراسری و بعد از آن تحصیل در رشته ی مورد نظر افراد داوطلب باید دارای یکسری شرایط عمومی و اختصاصی باشند که به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد. از جمله ی این شرایط وضعیت دینی، سلامت جسمانی و عدم سوء سابقه می باشد و داوطلب نباید تا کنون اعمال خلاف شئونات اسلامی، شغلی و تحصیلی انجام داده باشد و به مواد مخدر اعتیاد نداشته باشند. نباید داوطلب هیچ دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد و معتقد به دین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی باشد.

داوطلبان باید دارای مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) باشند. پزشکان وپیراپزشکان فارغ التحصیلان رشته های با طرح اجباری وزارت بهداشت در مقاطع کاردانی و کارشناسی ( مانند پرستاری ، علوم آزمایشگاهی و ... ) که قصد دارند در کنکور سراسری شرکت کنند، درصورت قبولی در رشته های دکتری حرفه ای پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، می توانند طرح خود را بعد از اتمام تحصیل در رشته های مذکور به پایان برسانند .

مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

اصلی ترین گام در روند تحصیل یک فرد انتخاب مناسب و آکاهانه ی رشته ای است که قصد دارد در آن به تحصیل بپردازد. رشته ای که فرد انتخاب می کند به نحوی آینده شغلی او را رقم خواهد زد و از این رو هم برای خود و هم برای خانواده اش بسیار مهم خواهد بود. لذا انتخاب یک مشاوره تحصیلی خوب و آگاه بسیار موثر است و می تواند در آینده تحصیلی و شغلی فرد تاثیر گذار باشد. انتخاب رشته ای که به آن علاقه دارید مهم ترین قسمت کار شما است. هر رشته ای دارای مفاهیم و دروس و توانایی هایی است که حتما باید داشته باشید تا بتوانید در آن رشته موفق شوید. می توان از مطالعه دروسی که در آن رشته تدریس می شود به طور نسبی متوجه شوید کدام رشته ها برایتان جالب است. یک راه دیگر این است که با دانشجویان یا فارغ التحصیلان آن رشته صحبت کنید. چون هیچ کس به اندازه کسی که دانشجوی رشته ای است که ما به آن علاقه داریم نمی تواند ما را آگاه کند. بعد از پیدا کردن یک آگاهی نسبی با انتخاب مشاور مناسب و انجام توصیه های او می توانید با خیال راحت رشته ی مورد علاقه تان را انتخاب کنید.

مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی

بعد از اتمام دوران تحصیل در مدرسه، برای وارد شدن به دانشگاه باید از مرحله ی کنکور بگذریم. کنکور کارشناسی به دو صورت پیوسته و غیر پیوسته برگزار می شود. در کارشناسی پیوسته داوطلبان مستقیما وارد رشته دانشگاهی انتخاب شده اشان در مقطع کارشناسی می شوند که مدت تحصیل کارشناسی بین چهار تا شش سال است.

اما کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) به این صورت است که دانشجویان پعد از گذراندن دوره کاردانی، مجددا برای کنکور کارشناسی شرکت می کنند و پس از کسب رتبه لازم و انتخاب رشته مورد نظر وارد مقطع کارشناسی می شوند.

مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور کارشناسی ارشد

در آذرماه هر سال داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می توانند در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کنند. این شرکت کنندگان باید حداقل دارای مدرک کارشناسی باشند یا اینکه در حال تحصیل در این مقطع باشند. سپس در اردیبهشت ماه کنکور بصورت سراسری برگزار می شود و نتایج آن در خرداد ماه همان سال در اختیار داوطلبان قرار میگیرد تا رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در شهریور ماه پاسخ نهایی داوطلبان به آن ها داده شود.
شرکت کنندگان کنکور سراسری کارشناسی ارشد پس از قبولی می توانند در دانشگاه¬های سراسری روزانه و شبانه، پردیس¬های خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی، مجازی و دانشگاه آزاد تحصیل کنند. کنکور ارشد دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است و داوطلبان برای ثبت نام در کنکور ارشد هم در دانشگاه دولتی و هم در دانشگاه آزاد یک بار ثبت نام می کنند اما در مرحله ی انتخاب رشته، باید در این دو دانشگاه بصورت جدا از هم انتخاب رشته کنند.
 

مشاوره تحصیلی تلفنی آزمون دکتری سراسری و آزاد

در ابتدای اسفندماه هر سال کنکور دکتری برگزار می شود. این کنکور مختص داوطلبانی است که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده باشند و دارای مدرک کارشناسی ارشد یا در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشند. جواب اولیه آزمون در اوایل اردیبهشت ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت که شامل رتبه و نمره شماست و سپس در خرداد ماه جواب بعدی خواهد آمد که شامل دانشگاه هایی است که برای مصاحبه پذیرفته شده اید. بعد از آن باید در مصاحبه کنکور دکتری شرکت کنید که جواب مصاحبه های کنکور دکتری نیز هفته اول شهریور ماه اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند در این مقطع در دانشگاه های دولتی و آزاد تحصیل کنند.
 

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

بر طبق قانون نظام وظیفه گذراندن خدمت سربازی برای تمامی آقایانی که به سن خدمت سربازی می رسند واجب است. ولی برخی اطلاعات زیادی در رابطه با قوانین نظام وظیفه از جمله مدت زمان خدمت سربازی، خرید خدمت سربازی، امریه خدمت سربازی، معافیت پزشکی، معافیت کفالت و … ندارند و ممکن است برای هر یک از موارد ذکر شده کارهای بی فایده ای انجام دهند که نه تنها نتیجه بخش نخواهد بود بلکه ممکن است از زمان معرفی خود به عنوان مشمول خدمت بگذرد و در نتیجه اضافه خدمت به آن ها تعلق بگیرد. به این منظور تصمیم داریم تا در این بخش به طور کامل در این مورد صحبت کنیم.
 
از بهترین ویژگی هایی که مشاوره تحصیلی تلفنی دارد میتوان به نداشتن محدودیت مکانی اشاره کرد، زیرا با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی احتیاج به حضور فیزیکی در دفتر مشاور ندارید و از تمام نقاط کشور با هر سطح امکانات رفاهی تنها با یک تماس تلفنی می توانید به بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی تلفنی وصل شوید. یکی دیگر از این ویژگی های با ارزش صرفه جویی در زمان است، زیرا وقتی که برای جستجو و رزرو وقت و مراجعه به دفاتر مشاورین باید در نظر گرفته میشد با مشاوره تلفنی و اینترنتی به حداقل رسیده است و با این کار به طرز قابل توجهی در زمان خودتان صرفه جویی کرده اید.

برترین گروه های مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه،کنکور،ارشد

برترین گروه های مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه،کنکور،ارشد و دکتری
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .