نمناک اخبارحوادث گروگانگیری اشتباهی در بندر عباس
گروگانگیری ، گروگانگیری در بندر عباس
گروگانگیری که به اشتباه پسر عموی طعمه خود را به مخفیگاهش برده بود به دام پلیس بندر عباس افتاد.
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1394
بازدید : 3,000 نفر

ماجرای گاف جالب در گروگانگیری

رسیدگی به این پرونده هفته گذشته با شکایت خانواده ای در رابطه با ربوده شدن پسر 39 ساله خانواده در دستور کار مأموران پاسگاه انتظامی جلابی شهرستان بندرعباس قرار گرفت.

پدر فرد ربوده شده در اظهاراتش گفت:پسرم برای انجام کاری خانه را ترک کرد و دیگر بازنگشت. تلفن همراهش هم خاموش بود و جستجوهایمان برای یافتن وی بی نتیجه ماند. شامگاه دیروز مردی با من تماس گرفت و اعلام کرد پسرم را ربوده و در صورتی او را آزاد می کند که برادرزاده امبدهی اش را به او بپردازد. در غیر این صورت دیگر فرزندم را نخواهم دید و او را خواهد کشت.

پس ازاین شکایت، مأموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد همزمان با ربوده شدن پسر جوان، پسرعمویش هم ناپدیدشده است. این موضوع باعث شد مأموران احتمال بدهند این مرد در ربوده شدن پسرعمویش نقش دارد. بنابراین وی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و چند روز پیش در مخفیگاهش در شهرستان بندرعباس دستگیر شد.

این فرد با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی ها گفت:من در جریان معامله کاری به فردی بدهکار بودم و نتوانستم در زمان تعیین شدهبدهی ام را به وی بپردازم. مرد طلبکار را تاکنون ندیده بودم و تصمیم گرفتم با او قرار بگذارم. وقتی به محل قرار رسیدیم برای خرید وارد مغازه ای شدم که مرد طلبکار به اشتباه پسرعمویم را با تهدید سلاح ربود.

وی اضافه کرد:پسازاینگروگان گیری زمانی که آدمربا متوجه شده بود پسرعمویم را اشتباهی ربوده است، در تماس با خانواده عمویم اعلام کرد که پسرش را بابت بدهی من ربوده است. من هم از ترس آبروی خانوادهام فرار کردم.

در ادامه، مرد گروگان گیر وقتی پلیس را در تعقیب خود دید، گروگان را در شهر دلگان رها کرد و گریخت. مأموران نیز دیروز متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ سیدحسین اصلحی، رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان دراین باره گفت:متهم برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد و در بازجویی اعتراف کرد چون پسرعموهای مرد جوان به او بدهکار بوده و پولی نپرداخته بودند به ناچار او را ربوده و در اسارتگاهش پنهان کرده بوده تا آنها مجبور شوند بدهی خود ر ا بپردازند و زمانی که متوجه شده نمی تواندبدهی اش را بگیرد و پلیس در جستجویش است، گروگان را رها کرده است.

گروگانگیری اشتباهی در بندر عباس

گروگانگیری اشتباهی در بندر عباس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف