نمناک اخبارجامعه شایعه کشته شدن 27 نفر در گروگانگیری بازار موبایل تهران! + تصاویر
گروگانگیری بازار موبایل ، گروگانگیری
انتشار شایعه ای با عنوان « گروگانگیری در بازار موبایل تهران با 27 کشته» در شبکه اجتماعی تلگرام موجب نگرانی شهروندان شد که در ادامه واقعیت این خبر و عکس های منتسب به آن را می خوانید.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1394

ماجرای گروگانگیری بازار موبایل تهران

از صبح امروز در شبکه اجتماعی تلگرام خبری با عنوان «گروگان گیری در بازار موبایل تهران با 27 کشته/همه گروگان گیران کشته شدند» به همراه 3 تا 4 عکس موبایل به موبایل چرخید.

در عکس های منتشر شده تعدادی از نیروهای نوپو «نیروی فوق تخصصی یگان ویژه ایران» در چند خیابان مشغول اجرای عملیات هستند.

بررسی های خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از مراجع رسمی و نیروی انتظامی حکایت از آن دارد که این خبر صحت نداشته و چنین گروگان گیری در سطح شهر تهران رخ نداده است.

همچنین مشخص شد که عکس های منتشر شده مربوط به مانورهایی است که مأموران نوپو در ایام مربوط به هفته ناجا در سطح کشور و به عنوان نشانه ای از اقتدار انجام می دهند که متأسفانه در این خبر مورد استفاده قرار گرفته است.

این در حالی است که در خبری که در حال پخش است ادعا شده است که همه گروگان گیران کشته شدند در حالی که در یکی از عکس های منتشر شده فردی توسط مأموران نوپو در حال انتقال است.

در زیر تعدادی از عکس هایی که امروز در شبکه تلگرام دست به دست چرخید و موجب نگرانی شهروندان شد را می بینید.

مانور ناجا در تهران

مانور ناجا در تهران

مانور ناجا در تهران


گروگانگیری بازار موبایل ، شایعه گروگانگیری در بازار موبایل تهران

برگرفته از فارس -/م
این مطلب مفید بود ؟ 13 57
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف