نمناک اخبارحوادث گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری
گروگانگیری ، گروگانگیری در اتوبوس
عوامل گروگانگیری جوان 20 ساله تبعه افغان که داخل جعبه اتوبوس مسافربری در پایانه جنوب محبوس شده بود دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395
بازدید : 10,679 نفر

گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس

ساعت 18:30 ، یازدهم فرودین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر محبوس شدن فردی در داخل اتوبوس مسافر بری آبی رنگ در موقعیت پایانه جنوب بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ترمینال جنوب جهت بررسی در محل حاضر شدند. 

ماموران در گفت وگو با راننده و شاگرد اتوبوس متوجه حرف های ضد و نقیض شدند و به همین دلیل اتوبوس را مورد بازرسی قرار دادند که در جعبه حمل بار خودرو یک تبعه افغان( 20 ساله) را پیدا کردند.
 
تبعه افغان خود را عبدالله معرفی کرد به ماموران اظهار داشت:من و دوستانم از کرمان سوار این اتوبوس شدیم و قرار شد تا هریک مبلغ 400 هزار تومان را به راننده پرداخت کنیم، ولی چون این پول را نداشتم مرا در جعبه حمل بار زندانی کردند و با تهدید چاقو از بنده خواستند تا به دوستانم تماس بگیرم و این مبلغ را تهیه کنم.
 
سرگرد خلیل لطفی رئیس کلانتری 208 ترمینال جنوب درباره این خبر گفت:شاکی به همراه متهمان جهت بررسی بیشتر موضوع و تشکیل پرونده به کلانتری منتقل شدند.

گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری

گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف