گروگانگیری

گروگانگیری 4 میلیاردی در برج مسکونی شمال تهران

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1397کد مطلب : 51448تعداد نظرات : 5 نظر
اجیر کردن 4 مرد خشن برای اجرای نقشه گروگانگیری شریک در برج مسکونی شمال تهران ناکام ماند.

گروگانگیری هفت ساعته 4 میلیاردی در شمال تهران

ایران: هفته گذشته پسر جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از گروگانگیری 7 ساعته و سـرقت 4 میلیاردی پول هایش توسط چهار مرد خبر داد. دقایقی بعد که مأموران به محل رفتند وی گفت:من در برج مسکونی در شمال تهران زندگی می کنم. شغلم خرید و فروش اینترنتی کالا است و درآمد خوبی هم دارم. ساعت 10 شب بود که زنگ آپارتمانم به صدا درآمد وقتی در را باز کردم چهار مرد جوان مقابلم ظاهر شدند. آنها مجهز به اسلحه و دستبند و تجهیزات پلیسی بودند و خود را مأمور پلیس امنیت معرفی کردند. 

به ناچار اجازه ورود به خانه را دادم. اما به محض ورود یکی از آنها به دستم دستبند زد و تهدیدم کردند تا رمز رایانه و حساب های بانکی ام را در اختیارشان قرار دهم. ابتدا مقاومت کردم اما آنها مرا تهدید به مرگ کردند و چون چاره ای نداشتم تمام رمز حساب های بانکی ام را در اختیار آنها قرار دادم. آنها هم 4 میلیارد تومان پولم را به حساب خودشان واریز کردند. نیمه شب بود که پنجمین عضو این باند وارد خانه ام شد از تعجب خشکم زد. او شریکم بهزاد بود. از حرف هایش فهمیدم که به خاطر حسادت و ناراحتی از پیشرفت کاری و مالی من این چهار مرد را اجیر کرده تا پول هایم را بالا بکشد و مرا از سر راهش بردارد. بهزاد پس از ساعتی به همراه دو نفر از همدستانش خانه ام را ترک کرد اما دو مرد دیگر در خانه ام ماندند.

شهرام- شاکی جوان- گفت:ساعت 5 صبح بود که آن دو مرد به خواب رفتند. چون دستبند از دستم بزرگتر بود موفق شدم دستانم را رها کنم و بدون آنکه مردان مسلح با خبر شوند فرار کردم. فوراً خودم را به کوچه رساندم و دو مأمور شهرداری را دیدم که در حال تمیز کردن خیابان هستند. از آنها کمک خواستم و با کمک آنها با پلیس تماس گرفتم.بدین ترتیب مأموران پلیس بلافاصله وارد عمل شدند اما با ورود به آپارتمان مشخص شد که مردان تبهکار که از فرار گروگان خود با خبر شده بودند، بلافاصله محل را ترک کرده اند. 

دستگیری 4 مرد تبهکار 

با شکایت پسر جوان، پرونده ای در شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد و به دستور بازپرس سهرابی، کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند. 

با توجه به سرنخ هایی که شاکی جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داده بود، چهار مرد جوان که خود را مأمورپلیس امنیت معرفی کرده بودند، دستگیر شدند. یکی از متهمان در تحقیقات گفت:چند وقت قبل، بهزاد به سراغم آمد و گفت که شهرام از او کلاهبرداری کرده است و از من خواست کمکش کنم تا پولش را بگیرد. بهزاد به من وعده داد که اگر بدهی میلیاردی اش را از شهرام پس بگیرم مرا در پروژه ساخت و سازی که در دست انجام دارد سهیم می کند. 

پیشنهاد خوبی بود اما چون نمی توانستم این کار را به تنهایی انجام دهم موضوع را با چند نفر از دوستانم در میان گذاشتم. آنها هم به خاطر رفاقتی که با من و بهزاد داشتند با من همراه شدند. طبق نقشه به عنوان مأمور پلیس امنیت وارد خانه پسر جوان شدیم. قصدمان آزار و اذیت او نبود فقط می خواستیم پولی را که بهزاد گفته بود از او پس بگیرم. 

با اعترافات چهار متهم جوان آنها با قرار بازداشت موقت روانه اداره آگاهی شده و تحقیقات برای دستگیری سردسته متواری این باند ادامه دارد.

انتهای پیام/م

گروگانگیری میلیاردی در شمال تهران

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
5 نظر به ثبت رسیده است
ارمغان 1396-03-29
خدا قوت به بچه های سپاه و اطلاعات. امیدوارم دل بچه های چشم انتظار مردان مدافع حرم کمی آروم بگیره. امیدوارم این خبر ذره ای امید در دل زنان و دختران سوری ایجاد کنه که به امید خدا تا چند وقته دیگه برای همیشه از شر این کثافت های داعشی راحت بشن. به امید روزی که هیچ دختر ایزدی اصلا هیچ زن و دختری فارغ از هر اعتقاد و مسلکی از امنیتش نگران نباشه. مردان غیور سرزمینم مثل همیشه از ناموس دفاع میکنن. حتی اگه در سرزمین دیگه ای باشه.
120
مهرانه1396-03-29
دست مریزاد خسته نباشید خداوند یار و یاور شما باد
20
گندم1396-03-31
نوش جونشون....هر که باد بکارد طوفان درو میکند
00
صدف1396-04-04
زنده باد رهبر.زنده باد سپاه ایران ورشادتهایش.ما به شماافتخار میکنیم.امیدما بعد از خدا وآقا امام زمان به حضرت آیه الله خامنه ای و برادران سپاه وارتشه.خدانگهدارتون باشه.بازم دست مریزاد به این دلاوری
00
صادق معدلی1396-04-13
ازاینجا دست تموم برادران غیورسپاه پاسداران انقلاب اسلامی را میبوسم که باکارشون سیلی که چه عرض کنم مشت محکمی توصورت منافقین ازرجوی گرفته تا گروهگ های فرقان وداعش وعربستان وکشورهای غربی که بااین کارباعث اقتدارجمهوری اسلامی شده وحتی دیگه یادمیگیرن بازبون احترام درمقابل عظمت جمهوری اسلامی قدعلم کنم هیچ قدرتی بالاترازاقدارنیست خداقوتتون بده همچنین سردارعزیرتهرانی مقدم روکه بنیان گذار سلسله موشکی ایران بود همه ما به این غیورمردان سرتعظیم فرودمیاریم چه دفاع مقدس چه مدافعین حرم چه شهدای هسته ای موشکی وکلیه دست اندرکاران سپاه که به جد ازولایت فقیه ومردم ایران اسلامی جانفشانی میکنن عزیزان نون شب نداشته باشین ولی امنیت داشته باشین این واجبه ..این افتخاروداشتم که سرباز نهادمقدس سپاه بودم ..این برام افتخار تشکرازهمتون
00
وبگردی