نمناک اخبارحوادث گروگانگیری 2 میلیونی در تهران
گروگان گیری ، اتباع افغانی
گروگانگیری یکی از اتباع افغان برای 2 میلیون تومان توسط پسر جوان ناکام ماند و ماموران کلانتری 117 جوادیه فرد گروگان گیر را دستگیر کردند.
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1393
بازدید : 4,046 نفر

حادثه گروگانگیری یکی از اتباع افغان توسط پسر جوان که به خاطر 2 میلیون تومان انجام شده بود توسط ماموران پلیس و دستگیری فرد گروگان گیر به پایان رسید.

گروگان گیری تبعه افغان

روز یکم بهمن در ساعت 6 عصر فردی به نام اکبر از اتباع افغان به کلانتری 117 جوادیه مراجعه و به ماموران اطلاع داد:فرد ناشناسی با من تماس گرفته و گفت، برادرت که به تازگی وارد ایران شده است، توسط ما به گروگان گرفته شده و برای آزادی آن باید مبلغ 2 میلیون بپردازید و مقرر شد در انتهای اتوبان نواب پول را برای آزادی برادرم پرداخت کنم.
بنا بر حساسیت موضوع به دستور رئیس کلانتری 117 جوادیه تیمی از عوامل تجسس و اطلاعات کلانتری تشکیل و در محل قرار حاضر شدند.
در آنجا پس از دقایقی فردی به نام مهران 23 ساله که جهت دریافت وجه نقد مراجعه کرده بود دستگیر و جهت بررسی موضوع به کلانتری منتقل شد.
مهران که تنهایی اقدام به گروگانگیری کرده بود، پس از آنکه خود را در چنگال قانون اسیر دید، آدرس مخفیگاه خود را به پلیس داد و ماموران توانستند، فرد گروگان گرفته شده را آزاد کنند.  
سرهنگ احمد صالحی رئیس کلانتری 117 جوادیه گفت:در این رابطه پرونده تشکیل و متهم جهت تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

گروگانگیری 2 میلیونی در تهران

گروگانگیری 2 میلیونی در تهران
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 17
برگرفته از تابناک-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف