نمناک اخبارجامعه حادثه گروگان گیری جوان 21 ساله در آبیک
گروگانگیری ، آدمربایی
فرمانده انتظامی استان قزوین از آزاد کردن گروگان 21 ساله از دست 2 مرد و یک زن گروگانگیر در شهر آبیک خبر داد.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1397

گروگانگیری در آبیک قزوین

باشگاه خبرنگاران:  پلیس آگاهی شهرستان آبیک در یک عملیات ضربتی 2 مرد و یک زن را دستگیر و گروگان 21 ساله را آزاد و به خانواده اش تحویل دادند.

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین اعلام کرد:با حضور و تحقیق ماموران آگاهی در پی گروگانگیری در جایگاه سوخت شهر "آبیک" معلوم شد فرد ربوده شده که به همراه سه نفر از دوستان خود در مسیر "قزوین" به "تهران" برای سوختگیری به جایگاه سوخت آبیک مراجعه کرده بودند در غیاب دوستان خود در جایگاه مورد حمله آدم ربایان قرار گرفته و به همراه خودرو پژو 405 ربوده می شود.

سردار محمودی

جرئیات گروگانگیری در آبیک به روایت فرمانده انتظامی استان قزوین

 سردار محمودی عنوان کرد:کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات فنی در مرحله اول به دوستان فرد ربوده شده مشکوک و آنان را بازداشت و مشخص شد که در همکاری با آدم ربایان نقش داشته اند. 

وی افزود:در ادامه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی، محل اختفای گروگانگیران در یکی از شهرستان های استان گیلان شناسایی شد. 

سردار محمودی ادامه داد:آدم ربایان با خانواده فرد ربوده شده تماس گرفته و تقاضای پرداخت پول در برابر آزادی گروگان و تهدید به قتل وی کرده بودند. 

به گفته فرمانده نیروی انتظامی استان؛ ماموران با توسعه چتر اطلاعاتی و با نیابت قضائی در قالب دو تیم عملیاتی از پلیس آگاهی استان و شهرستان آبیک در یک عملیات ضربتی 2 مرد و یک زن را دستگیر و گروگان 21 ساله را آزاد و به خانواده اش تحویل دادند.

انتهای پیام/م

حادثه گروگان گیری جوان 21 ساله در آبیک

حادثه گروگان گیری جوان 21 ساله در آبیک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف