نمناک اخبارحوادث گروگان گیری همسر سابق به خاطر ازدواج مجدد!
ازدواج ، ازدواج مجدد
مردی وقتی شنید که همسر سابقش ازدواج کرده است با همدستی دوستان خلافکارش این زن را ربود.زن جوان یک سال پیش با مردی جوان آشنا شد. آنها با هم ازدواج کردند و همین کافی بود تا سر و کله همسر سابقش پیدا شود.
بازدید : 3,099 نفر

گروگان گیری همسر سابق به خاطر ازدواج مجدد!

گروگان زن جوانی است که به خاطر اختلاف های جدی خانوادگی از همسرش به نام حمید جدا شد و با برعهده گرفتن حضانت فرزندش به خانه پدری خود برگشت. مرد جوان نیز با توجه به اتهامی که در یک پرونده قتل متوجه او بود دستگیر و مدتی زندانی شد.

زن جوان یک سال پیش با مردی جوان آشنا شد. آنها با هم ازدواج کردند و همین کافی بود تا سر و کله همسر سابقش پیدا شود. حمید با آزادی از زندان و اطلاع از این که همسر سابقش به عقد مردی درآمده است بشدت عصبی شده بود. مرد جوان با همدستی چند دوست شرور خود به خانه پدرزن سابقش رفت. او و دوستانش با عربده کشی و تهدید شمشیر و چاقو ، زن جوان را ربودند و او را به خانه ای در یکی از محلات مشهد بردند.

زن جوان پس از چند ساعت موفق شد از آن خانه فرار کند، اما حمید و دوستانش متوجه شدند و به تعقیب او پرداختند. آنها زن جوان را دوباره با تهدید و توسل به زور سوار خودرو کرده و با خود بردند.پدر این زن جوان که دچار ترس و اضطراب زیادی شده بود موضوع را به داماد خود اطلاع داد.

فرمانده پلیس خراسان رضوی در این باره به شوک گفت:مردی 31 ساله با مراجعه به کلانتری 17 مشهد اظهار داشت شوهر سابق همسرش با همدستی دوستان شرور خود همسرش را ربوده اند.سرتیپ بهمن امیری مقدم افزود:با توجه به اهمیت موضوع تحقیقات پلیسی بلافاصله آغاز شد و مأموران پلیس مجرم اصلی پرونده و یکی از همدستانش را ردزنی و دستگیر و زن جوان را از چنگ آنان رها کردند.

گروگانگیری

عکس تزئینی است


وی با اشاره به این مطلب که دو مجرم پرونده با تشکیل پرونده آدم ربایی به مراجع قضایی معرفی و راهی زندان شدند، گفت:تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

زن جوان در حالی که نگرانی در چهره اش موج می زد، گفت:چند سال با این مرد زندگی کردم و خیری از او ندیدم. طلاقم را گرفتم و جان خودم و بچه ام را آزاد کردم اما دوباره دست از سرم برنداشت. او و دوستانش مرا ربودند، من از آن خانه فرار کردم. با عجله می خواستم خودم را به مغازه همسرم برسانم و از او کمک بگیرم اما حمید و دوستانش مرا پیدا کردند. با زور و تهدید دوباره سوار خودرویشان شدم.

وی افزود:شوهر سابقم می گفت فردا تو را به محضر می برم و باید دوباره به عقدم در بیایی. من شوهر دارم و از طرفی به هیچ عنوان حاضر نیستم دوباره با او زندگی کنم.

گروگان گیری همسر سابق به خاطر ازدواج مجدد!

گروگان گیری همسر سابق به خاطر ازدواج مجدد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از برترینها/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف