نمناک اخبارحوادث گروگان گیری و شکنجه دردناک مرد معلول + تصاویر
گروگان گیری دختر ، عکس شکنجه مرد معلول توسط دختر و پسرهای جوان
CNN با انتشار تصاویر و ویدئویی از لحظات تکان دهنده گروگان گیری مرد معلول توسط دختر و پسرهای 18 ساله جنایت طرفداران ترامپ را فاش کرد.
تاریخ انتشار : 17 دی 1395

گروگان گیری مرد معلول توسط دختر و پسرهای 18 ساله

تعدادی از هواداران «دونالد ترامپ» روز گذشته در شیکاگو یک مرد معلول را مورد ضرب و شتم قرار دادند.جنایت گروگان گیری دختران و پسران 18 ساله جنایت جدیدی از طرفداران ترامپ بود.

انتشار یک فایل ویدئویی در فضای مجازی که در آن 4 شهروند اهل شیکاگوی آمریکا اقدام به ضرب و شتم یک مرد معلول کردند خبرساز شده است.

بر اساس گزارش CNN، در این ویدئو مرد معلول درحالی که دهانش با چسب بسته شده، از شدت ترس در گوشه دیوار قرار دارد و 4 نفر به شدت او را کتک می زنند و به وی فحاشی می کنند و در همان حال چند بار نام «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور منتخب امریکا، را بر زبان می آورند.

گروگان گیری دختر

تصاویر متهمان گروگان گیری مرد کم توان توسط دختر و پسرهای 18 ساله

پلیس تمام این افراد را بازداشت شده و تحت بازجویی قرار داده است اما علت اصلی حمله آنها به مرد معلول فاش نشده است.ضاربان مرد معلول همگی 18 ساله هستند و پلیس هنوز هویت اصلی آن ها و قربانی را فاش نکرده است.طبق این گزارش، دست و پای مرد معلول با طناب و دهانش نیز با چسب بسته شده بود.«ادی جانسون»، رئیس پلیس شیکاگو، ویدئوی حمله به مرد معلول را «مشمئزکننده» خواند.
«جانسون» گفت:"پلیس امکان ارتباط این حمله با جرائم مرتبط با نفرت را رد نکرده است".

گروگان گیری دختر

مرد معلول قربانی جنایت گروگان گیری دختران 18 ساله

یکی از فرماندهان پلیس شیکاگو، در نشست خبری گفت:"یکی از بازداشت شدگان همکلاسی مرد معلول در دبیرستان بوده است".به گفته پلیس، مرد معلول به بیمارستان منتقل شد و پس از آنکه پزشکان از وضعیت جسمانی مناسب او اطمینان یافتند، مرخص شد.انتشار این ویدئو انتقادات بسیاری را به دنبال داشته و شبکه های خبری ازجمله CNN نیز این ویدئو را بازنشر کرده اند.جنایات ناشی از نفرت و خشونت با انگیزه نژادپرستی علیه اقلیت ها در امریکا پس از انتخاب «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس جمهور این کشور افزایش یافته است. 

گروگان گیری و شکنجه دردناک مرد معلول + تصاویر

گروگان گیری و شکنجه دردناک مرد معلول + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 14
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف