نمناک اخبارجامعه گروگان گیری نفسگیر و درخواست 3 میلیاردی آدمربایان
گروگان گیری ، گروگان گیری میلیاردی
فرمانده انتظامی سیرجان جزئیات گروگان گیری 3 میلیاردی در این شهرستان را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1397

گروگانگیری میلیاردی در سیرجان

باشگاه خبرنگاران: فرمانده انتظامی سیرجان از اتمام یک گروگان گیری بی سرانجام در سیرجان که حتی به تماس تلفنی با خانواده گروگان هم نرسید، خبرداد.

سرهنگ ایران نژاد فرمانده انتظامی سیرجان گفت:مطلع شدیم که فردی 49 ساله در زیدآباد مفقود شده است و خانواده او اطلاع دادند که وی به باغ کشاورزی خود واقع در جعفرآباد زیدآباد رفته و معمولا تا بعد از اذان مغرب برمی گشته است اما الان مفقود است. 

خانواده این شهروند سیرجانی باغ را کامل جستجو کرده و حتی به بیمارستان ها هم سرزده بودند اما اطلاعی از مرد 49 ساله به دست نیامده بود تا اینکه پلیس را در جریان می گذارند. 

سرهنگ ایران نژاد گفت:چند کارگر اتباع بیگانه نیز در این باغ مشغول کار بودند ولی کسی سرنخ و ردپایی از این فرد نداشت. 

وی بیان کرد:تحقیقات فنی پلیس آغاز و جلساتی هماهنگی نیز برگزار شد، اما چون تماسی از طرف گروگان گیران برقرار نشده بود در نتیجه موضوع پیچیده بود و تنها سرنخ موجود خروج یک خودرو پژو ناشناس از باغ بوده است که توسط کارگر اتباع بیگانه مطرح شد. 

فرمانده انتظامی سیرجان از ادامه یافتن تحقیقات اطلاعاتی پلیس به شکل شبانه روزی تا روز جمعه قبل خبرداد و تصریح کرد:با دستگیری یک تبعه افغانی با یک جرم مشخص، سرنخی از ماجرا به دست آمد و ماموران پلیس آگاهی سیرجان توانستند رد گروگان گیران را در یکی از شهرستان های همجوار به دست آورند. 

ایران نژاد بیان کرد:با پیدا شدن سرنخ بلافاصله اکیپی از مأموران پلیس شب قبل راهی شهر مورد نظر شده و در عملیاتی ضربتی اعضای باند که از اتباع بیگانه هستند را دستگیر و شهروند سیرجانی را آزاد کردند. 

فرمانده انتظامی سیرجان گفت:گروگان گیران قصد برقراری ارتباط با خانواده این شهروند در روز های آینده و درخواست مبلغ 3 میلیارد تومان را داشتند که در عملیات پلیس دستگیر و بازداشت شدند.

انتهای پیام/م

گروگان گیری نافرجام 3 میلیاردی در سیرجان

گروگان گیری نفسگیر و درخواست 3 میلیاردی آدمربایان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف