نمناک فرهنگ و هنرچهره ها افشاگری امیر اسکندری گریمور سریال کیمیا
گریمور سریال کیمیا ، گریم سریال کیمیا
انتقادهایی از سوی مردم به نحوه گریم بازیگران سریال کیمیا مطرح شده بود که امیر اسکندری گریمور سریال کیمیا توضیحاتی در این خصوص داد و از کمبود مالی و عدم همکاری بازیگران پرده برداشت.

واکنش گریمور سریال کیمیا به نقد مردم

سریال کیمیا اولین سریال صد قسمتی است که از همان ابتدای پخش با نقدهای زیادی روبرو شد و با وارد شدن این سریال به فصل سوم نقدهای زیادی به گریم بازیگران این سریال واکنش گریمور آن را به همراه داشت.
کیفیت گریمهای پیری کاراکترهای اصلی آن قدر ضعیف بوده که سوژه شوخی و خنده مخاطبان در فضای مجازی شده است.
امیر اسکندری طراح گریم سریال که پیشتر طراح گریم سریالهایی چون "بوعلی سینا" و "ابراهیم خلیل ا.." بوده است در گفتگو با "هفت صبح" بخش عمده مشکلات طراحی گریم را ناشی از کمبودهای مالی و البته عدم همکاری بازیگران دانسته است.

مهراوه شریفی نیا می گفت اجازه نمی دهم چسب با لاتکس به صورتم بزنید
اسکندری درباره مشکلاتش با بازیگران سریال گفت:مهراوه شریفی نیا می گفت اجازه نمی دهم چسب با لاتکس به صورتم بزنید یا می گفت من لنز توی چشمم نمی گذارم یا روی صورتم خطوط نکشید و تهیه کننده و کارگردان هم به راحتی پذیرفتند.

گریم کیمیا

وقتی هنرپیشه ای را با منت و التماس می آورید بهتر از این هم نمیشود
وی ادامه داد:همین طور رضا کیانیان برای بازی در این سریال برای گروه، داستان درست کرد.
این طراح گریم در جایی دیگر از گفتگو بیان داشت:کیانیان در یک مقطع چون ناشناخته بود سعی میکرد نقش های خاص بازی کند اما الان ایشان در بسیاری از نقشها خودش است و اصلا بازی نمی کند.
این طراح گریم افزود:اصلا شما وقتی هنرپیشه ای را با منت و التماس می آورید بهتر از این هم نمیشود. طراح گریم اولین فیلمی که کیانیان بازی کرد یعنی "تمام وسوسه های زمین" من بودم؛ ایشان دو ساعت در حیاط قدم میزد و هر چند وقت یک بار می آمد به اتاق گریم و می گفت من بیایم برای گریم؟ من میگفتم فعلا برو و هر وقت شد گریمت می کنیم اما الان کیانیان می گوید موی سرم را رنگ نمی کنم، نمی گذارم لیفتینگ کنید و چسب به صورتم بزنید...

رفتند و برای این خانم کلاه گیس 50 هزار تومانی خریدند
امیر اسکندری درباره کمبودهای مالی بیان داشت:حتی به من آن قدر بودجه ندادند که بتوانم یک کلاه گیس برای حسن پورشیرازی تهیه کنم.
اسکندری درباره کلاه گیسی که برای دختری خارجی در فیلم استفاده شده بیان می دارد:مجبور شدیم برای او کلاه گیس بگذاریم اما نوعی کلاه گیس هست یک میلیون تومان قیمت دارد و نوعی دیگر 50 هزار تومان. اینها رفتند و برای این خانم کلاه گیس 50 هزار تومانی خریدند پس نمیتوان توقع معجزه داشت.

گلوریا در کیمیا

وی ادامه داد:حتی تهیه کننده برای هنرپیشه کلاه گیس نمی خرد و کارگردان هم اصلا برایش مهم نبود دیگر چه انتظاری از بقیه هست.

خیلی از این بازیگران نمی خواستند در فاز سوم بازی کنند
این چهره پرداز باسابقه در جایی دیگر از گفتگو باز هم از عدم انعطاف بازیگران چنین گفت:مهراوه شریفی نیا و آزیتا حاجیان کلا با هیچ مساله ای کنار نمی آمدند. اصلا خیلی از این بازیگران نمی خواستند در فاز سوم بازی کنند. من تمام تلاشم نزدبک کردن بازیگران به نقشهاست اما کسی نبود به مهراوه شریفی نیا بگوید اسکندری برای نزدیک کردن تو به نقشت اینجاست و با تو هیچ دشمنی ندارد.

افشاگری امیر اسکندری گریمور سریال کیمیا

افشاگری امیر اسکندری گریمور سریال کیمیا
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 101
برگرفته از سینما ژورنال - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 95 6
نظر کاربران
سحر

سحر

بازیگران ایران روز به روز لوس تر میشن...عوامل این فیلم اصلا به شعور مردم احترام نگذاشتند

پاسخ دادن 30 4
حسینی

حسینی

من و شاید خیلی از دوستان دیگر شرمنده محمد شدیم از تماشای بعضی از بخشهای فیلم!!!توقع خیلی بیشتری داشتم.

پاسخ دادن 7 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف