سیدعلی صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان عکسی از گریمش در یک فیلم را به اشتراک گذاشت که شباهت زیادی به محمدرضا شریفی نیا دارد.

گریم علی صالحی با چهره محمدرضا شریفی نیا

علی صالحی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندان فعال در دنیای مجازی است که به تازگی با انتشار عکسی از گریمش در فیلمی که جلوی دوربین نرفت همه را شگفت زده کرد. از نکات جالب گریم علی صالحی شباهت زیاد او به یکی از بازیگران پیشکسوت سینما است.

علی صالحی با انتشار این عکس درباره این گریم توضیح داد و از گریمور های این کار تقدیر کرد.

تست گریم علی صالحی در فیلمی که به سرانجام نرسید

علی صالحی با انتشار عکسی از تست گریم یک فیلم که به سرانجام نرسید رونمایی کرد که شباهت زیادش به محمدرضا شریفی نیا در این گریم قابل توجه بود.

گریم علی صالحی

شباهت چهره گریم شده علی صالحی به محمدرضا شریفی نیا

علی صالحی با انتشار این عکس از گریمش نوشت : چندی قبل برای انجام یک کاری تست گریم شدم توسط دوست ، طراح گریم کار بلد و عزیزم، احسان روناسی و همسر گرامیش شیوا پاک نیت که به سرانجام نرسید و متاسفانه نشد که همکاری کنیم ، تست با مزه و با نمکی شد گفتم بزارم تو پیجم شما هم ببینید ، البته این تست اولیه بود فقط برای دیدن کارگردان ، قسمت نشد تست نهایی انجام بشه ، سپاس فراوان از احسان و شیوای نازنین برای زحمت و وقتی که گذاشتن.

علی صالحی

تست گریم علی صالحی در فیلمی بی سرانجام

علی صالحی یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است که با مجید صالحی بازیگر و کارگردان سینما پسرعمو است .

علی صالحی

علی صالحی در نمایی از فیلم خجالت نکش

این هنرمند کشورمان بازی در فیلم هایی چون سریال قرعه، سریال تنهایی لیلا، سریال میکائیل، سریال مدینه، سریال سال های ابری، سریال شوق پرواز، سریال چک برگشتی، سریال تا ثریا، سریال زیر هشت، سریال عید امسال، سریال قرارگاه مسکونی ، فیلم هزار پا، فیلم خالتور، فیلم خجالت نکش و .... از جمله فیلم های سید علی صالحی در تلویزیون و سینما است.

علی صالحی

علی صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

وقتی علی صالحی با گریم بدل محمدرضا شریفی نیا میشود!

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب :
نظرات
وبگردی