نمناک اخبارسیاست جنجال گریم مرگ روی چهره دختر خردسال + عکس
مرگ ، گریم
عکس های منتشر شده از گریم مرگ روی چهره دختر خردسال سوری توسط یک چهره پرداز شبکه الجزیره قطر با جنجال مواجه شده است.
تاریخ انتشار : 11 آذر 1395

گریم جنجالی مرگ روی چهره دختر خردسال

کاربران توییتر نسبت به تصویری که چهره پرداز شبکه قطری الجزیره را در حال آماه سازی یک دختر سوری برای دروغ پردازی علیه ارتش سوریه نشان می دهد، واکنش نشان دادند.

بر اساس این گزارش، تصویر منتشر شده از اجرای گریم "مرگ" بر چهره دختر خردسال سوری توسط چهره پرداز شبکه الجزیره قطر، رسوایی جدیدی برای این شبکۀ حامی تروریسم به بار آورده است.

به گزارش العالم، در این تصویر، مراحلی از اجرای گریم بر چهره یک دختر سوری نشان داده شده که قرار بوده به عنوان یکی از قربانیان حملات ارتش سوریه، مقابل دوربین شبکه قطری قرار گیرد.

شمار زیادی از کاربران توییتر در سه روز اخیر به این تصویر واکنش نشان داده اند و آن را بخشی از جنگ رسانه ای و دروغ پردازی شبکه های ضد مردم سوریه دانسته اند که با دلارهای نفتی اعراب حاشیه خلیج فارس اداره می شود.

دولت قطر چند روز پیش بار دیگر با تأکید بر تروریست پروریِ خود، اعلام کرد که حتی در صورت دست کشیدن آمریکا از حمایت گروه های مسلح در سوریه، به حمایت خود از آنان ادامه خواهد داد و موشک های ضدهواپیما در اختیار آنان می گذارد.

گریم جنجالی دختر سوری

جنجال گریم مرگ روی چهره دختر خردسال + عکس

جنجال گریم مرگ روی چهره دختر خردسال + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف