نمناک سرگرمیدیدنی ها مجسمه مریم مقدس که خون گریه می کند! + تصاویر
گریه خون ، مجسمه ای که خون گریه میکند
گفتگویی که در رادیوی محلی یکی از شهرهای آرژانتین صورت گرفت موج نظرها را به مجسمه ای که گریه خون روی صورتش جاری می شود کشاند.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1396

مجسمه ای در کلیسای شهر سان خوزه که خون گریه کرد

به گزارش میرر و بر اساس تصاویر و ویدئویی منتشر شده از یکی از کلیساهای آرژانتین دیده می شود که مجسمه مریم مقدس به طور کاملاً عجیب و غریب خون گریه می کند ، گریه ای که به رنگ خون است و به عنوان یک معجزه خوانده شده است.

مجسمه ای که خون گریه میکند

مجسمه ای در آرژانتین که خون گریه میکند

ماجرای مجسمه ی مریم مقدسی که خون گریه میکند

پس از انتشار خبر گریه مجسمه مریم مقدس صدها کاتولیک برای دیدن آن به محلی که مجسمه در آن نگهداری میشود آمده اند اما کشیک بزرگ این کلیسا در مورد انتشار هر نوع نظر و نتیجه گیری های بی پایه و اساس در مورد این اتفاق هشدار داد.

به گفته ی وی تندیس مریم مقدس که به یکباره شروع به گریه کردن کرده است بایستی به دقت بررسی شود و نمی توان به قطعیت آن را یک نوع معجزه دانست.

مجسمه ای که خون گریه میکند

عکس مجسمه ای که خون گریه میکند

عنوان "رز عرفانی" نامی است که برای مجسمه مریم مقدس مذکور  از سال ها پیش انتخاب شده است و امروز به عنوان تندیسی که خون گریه کرده است لقب مجسمه ی معجزه گر به خود گرفته است.

خانواده "فرایس مندوزا" این ماجرا را در رادیوی محلی شهر سن خوزه آرژانتین مطرح کردند و بعد از آن نظرها به سمت این پدیده عجیب جلب شد.

مایع قرمز رنگی که از چشمان مجمسه به سمت دهان جاری می شود در تصاویر دیده می شود.

مجسمه ای که خون گریه میکند

گریه خون , مجسمه ای در آرژانتین که خون گریه می کند

مجسمه مریم مقدس که خون گریه می کند! + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف