نمناک اخبارسیاست گریه های یک داعشی پس از دستگیری + تصاویر
گریه داعشی ، دستگیری داعشی ها
جوان داعشی که در دست نیروهای پیشمرگه اسیر شده بود مثل یک کودک گریه و زاری می کرد. گریه داعشی و فریادهای او زمانی بود که هنوز هیچ زخم و جراحتی به او وارد نشده بود!!
تاریخ انتشار : 8 آذر 1394
بازدید : 10,376 نفر

گریه داعشی پس از بازداشت

به تازگی تصویری در شبکه های اجتماعی بازنشر شده است که دستگیری یکی از تروریست های داعش در عراق را توسط نیروهای پیشمرگۀ کرد نشان می دهد. در این تصویر، تروریست بازداشت شده درحالی که هیچ صدمه ای ندیده است شروع به فریاد و گریه و زاری در برابر نیروهای مدافع کُرد می کند.

گریه داعشی

فریاد و گریه های داعشی اسیر در دست نبروهای پیشمرگه

به نوشته روزنامه «دیلی میل» انگلیس، این اسیر عضو داعش، بدون هیچ جراحت خاصی، درحالی که در خودروی نظامی نیروهای پیشمرگه برای انتقال به بازداشتگاه است، با صدای بلند فریاد می زند و گریه می کند.

دیلی میل در ادامه می نویسد:«دست ها و چشم های این عضو احتمالی داعش، که لباس غیرنظامی به تن دارد، بسته شده است و همچنان به ناله های خود ادامه می دهد.»

به نوشته این روزنامه، این فایل تصویری که در ماه دسامبر 2014 در فضای مجازی بارگذاری شده، اخیراً باوجود بازدید ها و اظهارنظرهای بیشماری که از سوی کاربران دریافت کرده است، توانسته در صدر موارد پربازدید در شبکه های اجتماعی قرار گیرد. 

گریه های یک داعشی پس از دستگیری + تصاویر

گریه های یک داعشی پس از دستگیری + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 33
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف