نمناک سرگرمیگوناگون دختر جن زده ای که پنبه گریه می کند!! + تصاویر
گریه دختر ، دختری که پنبه گریه می کند
چند روزی بود که جنس گریه دختر 11 ساله تغییر کرده بود ، اشکهایی سفید رنگ از جنس پنبه که به عقیده ی برخی و البته پدرش به دلیل تسخیر روح شیطانی ایجاد شده بود.

گریه و اشکهای پنبه ای دختر هندی

دختر 11 ساله هندی با تغییر عجیب و غریب جنس اشک چشمانش موجب شگفتی و تعجب پزشکان شده است ، بر اساس گزارشات این دختر نوجوان بیش از 2 هفته است که روزی 35 الی 40 تکه پنبه ریز از گوشه چشمانش بیرون ریخته می شود.
 
An 11-year-old from the Indian state of Madhya Pradesh has allegedly been popping out 35 to 40 small white pebbles of what looks like cotton from her eyes, every day for over two weeks.
گریه دختر

گریه و اشکهای دختر هندی از جنس پنبه

گریه عجیب دختر اشک پنبه ای که می گویند جن زده شده است!

از 25 ماه آگوست این تغییر آغاز شد "ماناسی" اهل روستای "پاچخورا" متوجه ریزش تکه های ریز سفید رنگ پنبه ای از چشمانش شد و فورا اشک های پنیه ای سفید رنگش را به والدینش نشان داد اما متاسفانه پدر او به جای مراجعه به پزشک ادعای روستائیان را که دخترش جن زده شده است و در تسخیر روح شیطانی قرار گرفته به روش های دیگری متوسل شد. این خبر به سرعت در روستا منتشر شد و اهالی به دلیل باورهای عجیب و غریب از این خانواده دور شدند ؛ پدر "ماناسی" بعد از چند روز با اصرار همسرش راضی شد تا او را برای ویزیت نزد چشم پزشک ببرد.
پزشک بعد از معاینات دقیق و آزمایشات کلی متوجه شد که این مسئله نگران کننده نبوده و به دلیل کمبود ویتامین دی و یک واکنش آلرژیک رخ داده است.
گریه دختر

گریه دختر بچه با اشکهای عجیب پنبه ای

به گفته ی پدر "ماناسی" دختر نوجوان از مدت 2 هفته پیش تا کنون هر روز حدود 35 الی 40 تکه پنبه ی ریز از چشمانش خارج می شود.
 

دختر جن زده ای که روزی یک مشت پنبه گریه می کند+عکس

دختر جن زده ای که پنبه گریه می کند!! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف