نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون گریه های حنیف عمران زاده از ترس سقوط هواپیما
حنیف عمران زاده،مدافع استقلال ، ترس حنیف عمران زاده
هواپیمایی که حامل بازیکنان تیم استقلال را از اهواز به سمت تهران بود دچار نقص فنی شده و بازیکنان این تیم به خصوص حنیف عمران زاده لحظات پر اضطرابی را پشت سر گذاشتند.
تاریخ انتشار : 23 آذر 1393

حنیف عمران زاده مدافع تیم استقلال در سفر خود با هواپیما به قدری دچار ترس شده بوده، که گریه می کرده و حتی دلگرمی برخی از بازیکنان هم آرامش نمی کرده است.

حنیف عمران زاده

هواپیمایی که حامل بازیکنان استقلال بود، در مسیر بازگشت از اهواز به تهران، دچار نقص فنی شد تا بازیکنان و کادرفنی این تیم، دقایق پر استرس و پرالتهابی را سپری کنند.
در این میان اکثر بازیکنان دچار ترس شده بودند ولی حنیف عمران زاده بیشتر از دیگران دلهره داشته است. شنیده ایم این بازیکن به قدری دچار ترس شده بوده، که گریه می کرده و حتی دلگرمی برخی از بازیکنان هم آرامش نمی کرده است.
گویا حنیف با گریه می گفته:این چه بد شانسی است؟ این همه جا! چرا باید در هواپیما بمیریم؟
حنیف تا آخرین لحظه استرس و اضطراب داشته و پس از رفع نقص فنی هم بازیکنان وقتی حال او را آن طور دیده اند، از مهمانداران خواسته اند تا وی زودتر از دیگران از هواپیما خارج و پیاده شود.
بازیکن تیم فوتبال استقلال در رابطه با لحظات سخت خود در هواپیما گفت:از همان ابتدای سوار شدن به هواپیما استرس داشتم. هواپیمای حامل تیم فوتبال استقلال که از اهواز عازم تهران بود دچار نقص فنی شد همه دیدند که چرخ های هواپیما باز نمی شد. خدا به ما رحم کرد و دعای پدر و مادرم ما را نجات داد ،هواپیما بیش از 45 دقیقه به دلیل باز نشدن چرخ ها در هنگام فرود در آسمان سرگردان بود که در نهایت به زمین نشست.
وی ادامه داد:از مسئولان خواهش می کنم که اگر برخی از هواپیما مشکل دارد به آن ها اجازه پرواز ندهند.بازیکن استقلال خاطرنشان کرد:خدا را شکر می کنم که حادثه ناگواری رخ نداد و تمام مسافران صحیح و سالم از هواپیما خارج شدند.
دیدار فوتبال تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران در چارچوب رقابت های لیگ برتر  عصر پنج شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد. این دیدار با تساوی 4 - 4 پایان یافت.

گریه های حنیف عمران زاده از ترس سقوط هواپیما

گریه های حنیف عمران زاده از ترس سقوط هواپیما
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 143
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 59 84
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف