نمناک اخبارجامعه ماجرای گریه کارمند زن مخابرات ارومیه + عکس
مخابرات ، کارمند مخابرات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار تصویر تازه ای از کارمند زن مخابرات ارومیه که برخورد نامتعارفی با وی شده بود، ابراز خرسندی کرد.
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1396

مشکل کارمند مخابرات ارومیه به دست وزیر ارتباطات حل شد

هفته گذشته بود که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار یک عکس نامتعارف از یک کارمند زن مخابرات در صفحه اجتماعی خود، تذکری به مخابرات ایران داد.

محمد جواد آذری جهرمی با انتشار تصویر زیر، خطاب به شرکت مخابرات ایران گفت:شاید در ظاهر با مشکلات مالی مواجه باشید اما همواره حفظ کرامت انسانی بر ما واجب است.

کارمند مخابرات ارومیه

اشک های کارمند خانم مخابرات ارومیه

بعد از این واکنش بود که برات قنبری؛ رئیس هیئت مدیره مخابرات از اعزام تیمی برای بررسی این مشکل به ارومیه خبر و وعده رفع آن را داد.

وی همچنین گفت:شرکت مخابرات ایران همواره باور دارد بخش بزرگی از توان ارتباطات کشور به سرمایه انسانی آن وابسته و در جهت حفظ سطح اشتغال و حقوق کارکنان خود کوشیده است.

به گزارش تسنیم، حال با گذشت چند روز از این اتفاق، بار دیگر آذری جهرمی تصویر دیگری در اینستاگرام خود قرار داده که به شرح زیر است:

کارمند مخابرات ارومیه

حل مشکل کارمند زن مخابرات ارومیه

وزیر ارتباطات این بار نوشته است:

«بنا بر گزارشی که مخابرات ایران ارائه کرد، با حضور بازرس ویژه در ارومیه و دلجوئی و پیگیری، مشکل خواهر آذری ام حل شد؛ خوشحالم که امروز لبخند رضایت را در چهره ایشان می بینم.»

ماجرای گریه کارمند زن مخابرات ارومیه + عکس

ماجرای گریه کارمند زن مخابرات ارومیه + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف