نمناک ورزشگوناگون گزارشگران پیشکسوت و مشهور در دهه 60 + عکس
گزارشگران دهه 60 ، گزارشگران فوتبال دهه 60
در حالی که شمار گزارشگران و مجریان برنامه های صدا و سیما نسبت به گذشته افزایش یافته بد نیست با عکسی نوستالژیک به سراغ گزارشگران دهه 60 فوتبال رویم.
بازدید : 3,587 نفر

مجری و گزارشگران دهه 60 فوتبال در ایران

از همان ابتدای شروع به کار تلویزیون در ایران در میان برنامه های ریز و درشتی که از سیما برای بینندگان پخش می شود، برنامه های ورزشی جایگاه ویژه ای داشتند. برنامه هایی که گاهی اوقات جذابیت و محبوبیت خود را در گرو مجری یا گزارشگری دیده که با تبحر و تسلط خود بر نحوه اجرا، برنامه دیدنی تری را به تصویر می کشاند.

دیدن فوتبال هایی که در دهه 60 از تلویزیون ایران پخش می شد با گزارش چند گزارشگر به یک عادت برای فوتبالدوستان تبدیل شده بود. گزارشگرانی که صدای شان در ذهن همه علاقمندان به این رشته ورزشی جاودانه شد و با گذشت سه دهه تمام آن گزارش ها حالتی نوستالوژیک برای مردم پیدا کرد.

این تصویر که مشاهده می کنید یکی از همان تصاویری است که غول های گزارشگری دهه 60 فوتبال ایران در کنار هم به ثبت رسانده اند.جایی که چهار چهره سرشناس حیطه گزارشگری فوتبال در کنار هم ایستاده و تصویری به یادماندنی را ثبت کردند.جهانگیر کوثری بازیکن سابق استقلال و راه آهن که خود در جوانی دستی بر آتش فوتبال ایران داشت بعد از بازنشستگی رو به گزارشگری آورد و گزارش های جالب توجهی از خود در اذهان به جا گذاشت.

گزارشگران فوتبال در دهه 60


عباس بهروان گزارشگر اصفهانی صدا و سیما که از سال 1366 فعالیتش را در این حیطه آغاز کرد و رفته رفته به جایگاه خوبی در گزارشگری رسید و هنوز هم برخی ها به خوبی به یاد می آورند که این چهره دوست داشتنی بازی ها را با چه شور و حالی گزارش می کرد به خصوص بازی های ملی را.هادی صالح نیا متولد بندرانزلی که کارش را در شمال و با گزارش بازی های ملوان آغاز کرد و رفته رفته به شبکه های سراسری راه یافت و از اواسط دهه 60 یک پای ثابت گزارش فوتبال ها شد.

در پایان هم بهرام شفیع چهره شناخته شده گزارشگری فوتبال ایران که در حال حاضر به عنوان تهیه کننده برنامه ورزش و مردم حضورش را در صدا و سیما تداوم بخشیده است.شفیع کار خود را در دهه 60 با گزارشگری آغاز کرد و رفته رفته به مجریگری و تهیه کنندگی سوق داد و هنوز هم یکی از چهره های حاضر در این حیطه است.

گزارشگران پیشکسوت و مشهور در دهه 60 + عکس

گزارشگران پیشکسوت و مشهور در دهه 60 + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش 3 -/ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف