نمناک ورزشفوتبال مامور حرارست صداو سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان !
گزارشگر ، محمد رجبی
محمد رجبی یکی از نیروهای حراست صداو سیما به عنوان گزارشگر بازی امروز فوتبال پرسپولیس و پیکان انتخاب شد .
تاریخ انتشار : 4 آذر 1395
بازدید : 1,991 نفر

گزارشگر عجیب بازی امروز پرسپولیس و پیکان

انتخاب گزارشگر برای گزارش بازی های لیگ برتر دستخوش تغییراتی شده است و گویا دیگر همه عوامل صداو سیما دستی در گزارشگری پیدا کرده اند . بارها بار اتفاق افتاده است که افرادی که تخصصی در حیطه گزارشگری ندارند ، گزارش یک بازی مهم را در دست گرفته اند اما این بار قرعه به نام قرمزها افتاده که دو ساعت با گزارش عضو ناشناخته حراست تلویزیون، یعنی محمد رجبی فوتبال نگاه کنند! هر چند ممکن است تحت تاثیر فشارها، انتخاب تلویزیون برای این بازی در آخرین ساعات عوض شود!

محمد رجبی حالا در اتفاقی عجیب برای مسابقه مهم پرسپولیس و پیکان پشت میز می نشیند؛ انتخابی که اگر تا ظهر امروز تغییر نکند، قطعا موج دیگری از اعتراضات را متوجه رسانه موسوم به ملی خواهد کرد.

گزارشگر بازی امروز پرسپولیس و پیکان یکی از نیروهای حراست صداوسیما محسوب می شود که به گزارشگری علاقه دارد و طی چند سال اخیر به شکلی عجیب پشت میکروفون چند بازی لیگ برتری قرار گرفته.

پرسپولیس و پیکان تهران امروز در شرایطی در ورزشگاه شهر قدس به مصاف هم می روند که در فضای مجازی، از یک اسم عجیب به عنوان گزارشگر این مسابقه نام برده شده است.

محمد رجبی، نامی است که در شبکه های اجتماعی و حتی برخی سایت های رسمی به عنوان گزارشگر بازی مهم تیم صدرنشین لیگ برتر در هفته یازدهم دست به دست می شود.

شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که این اسم، یک اشتباه لفظی یا خبری است، اما ظاهرا اینطور نیست! جالب است بدانید رجبی یکی از نیروهای حراست صداوسیما محسوب می شود که به گزارشگری علاقه دارد و طی چند سال اخیر به شکلی عجیب پشت میکروفون چند بازی لیگ برتری قرار گرفته.

مهمترین مسابقه ای که او تا به حال گزارش کرده، مربوط به بازی سایپا و استقلال در هفته نوزدهم لیگ چهاردهم بوده که بهمن 93 در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شده است.

بعد از آن بازی هم مسئولان تلویزیون انتقادات زیادی در مورد این انتخاب عجیب شنیدند، اما از آنجا که اهالی صداوسیما اصولا رابطه خوبی با نقد و انتقاد ندارند و گوش شان به این حرف ها بدهکار نیست، رجبی را همچنان در گردونه گزارشگران نگه داشتند.

او که در این مدت بازی های کم اهمیت تری را گزارش کرده، حالا در اتفاقی عجیب برای مسابقه مهم پرسپولیس و پیکان پشت میز می نشیند؛ انتخابی که اگر تا ظهر امروز تغییر نکند، قطعا موج دیگری از اعتراضات را متوجه رسانه موسوم به ملی خواهد کرد.

در مورد رجبی گفته می شود در بخش حراست تلویزیون، مسایلی مثل آفیش تهیه کننده ها و ورود و خروج خودروی آنها را تسهیل می کند!

گزارشگر بازی پرسپولیس

مامور حراست صداو سیما گزارشگر بازی امروز پرسپولیس و پیکان شد

* تصویربرداری که بازی استقلال را گزارش کرد!

این البته اولین اتفاق عجیب و غریب تلویزیون در حوزه گزارشگری مسابقات فوتبال نیست؛ چه اینکه در هفته سوم لیگ شانزدهم نیز محمدرضا بالاپور بازی استقلال تهران و نفت آبادان را گزارش کرد و همه از این انتخاب شوکه شدند.

بعد از آن بازی هم که با شکست استقلال تهران همراه بود، انتقادات فراوانی متوجه نوع عملکرد بالاپور شد و خیلی ها از کیفیت او گله کردند؛ مثل سایت هواداران استقلال که در مطلبی با تیتر "رژه بالاپور روی اعصاب بینندگان" به این انتخاب مسئولان تلویزیون خرده گرفت.

در مورد بالاپور هم جالب است بدانید کارت سازمانی او به نام "تصویربردار" صادر شده و الان کار گزارشگری را با همان کارت انجام می دهد.

ظاهرا گزارشگرانی مثل صادقیان، بالاپور و رجبی، فقط هستند که باشند؛ یعنی تلویزیون گاهی به آنها گزارش مسابقات زنده را می سپارد تا کماکان در چرخه باقی بمانند. در غیر این صورت نه نگاه سیما به آنها و نگاه خود آنها به مقوله مهم گزارشگری اصلا جدی نیست.

حالا هم قرعه به نام قرمزها افتاده که دو ساعت با گزارش عضو ناشناخته حراست تلویزیون، یعنی محمد رجبی فوتبال نگاه کنند! هر چند ممکن است تحت تاثیر فشارها، انتخاب تلویزیون برای این بازی در آخرین ساعات عوض شود!

مامور حرارست صداو سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان !

مامور حرارست صداو سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان !
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از روزنامه گل / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف