گشت 2

نسخه قانونی گشت 2 به نمایش خانگی آمد

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1396کد مطلب : 50174زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی گشت 2 ساخته سعید سهیلی از امروز یکشنبه 7 خرداد 96 در شبکه نمایش خانگی عرضه میشود ، گشت 2 را قانونی ببینید.

فیلم سینمایی گشت 2 به نمایش خانگی آمد

فیلم پرمخاطب گشت 2 به کارگردانی سعید سهیلی با بازی حمید فرخ نژاد ، پولاد کیمیایی و ساعد سهیلی وارد شبکه نمایش خانگی شد. فیلم سینمایی گشت 2 ، فیلم پرمخاطبی بود که در زمان اکران توانست رکورد بی نظیری را در فروش کسب کند اما متاسانه با انتشار غیرقانونی نسخه ای از این فیلم تصمیم بر این شد که فیلم گشت 2 به صورت قانونی در شبکه نمایش خانگی عرضه شود.

گشت 2 را قانونی ببینید

سعید خندق آبادی مدیر عامل موسسه هنرهای تصویری سوره درباره توزیع نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «گشت 2» در سطح کشور گفت:توزیع گشت 2 به کارگردانی سعید سهیلی روز گذشته شنبه ششم خرداد ماه در شهرستان ها و از امروز یکشنبه هفتم خرداد ماه در تهران آغاز شده است که هموطنان عزیز می توانند نسخه با کیفیت و قانونی «گشت 2» را در فروشگاه های معتبر سراسر کشور تهیه کنند.

وی ادامه داد:نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «گشت 2» به همراه فیلم کوتاه پشت صحنه از روند ساخت فیلم و همینطور عکس های صحنه و پشت صحنه است.

 گشت 2

حمید فرخ نژاد ، پولاد کیمیایی و ساعد سهیلی در گشت 2

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می روند. عطا در این مدت در کما بوده و به تازگی بهوش آمده و به زندگی عادی بازگشته است. این سه رفیق دوباره با هم همرا شده، در پی کاری شرافتمندانه می گردند.

 گشت 2

ترلان پروانه و بهاره افشاری در گشت 2

حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، سارا سهیلی، ساناز طاری، امید روحانی، اسدالله یکتا، صفر کشکولی، فاطمه شکری، محمد الهی حصاری، داوود مقدادی، رضا شمس الدین، فاطمه مرتضایی، منصور نوبخت، ابوالفضل تهرابی، ملیحه جلیلی، محمدعلی نقلی لو، هادی افضلی، محمدکریم ولدخانی، شهرام احمدنیا، مهدی ماهانی.

نسخه قانونی گشت 2 به نمایش خانگی آمد

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از مهر / م.ف
نظرات
وبگردی