نمناک فرهنگ و هنرموسیقی گفتگوی با بهنام صفوی بعد از بازگشت مجددش + فیلم و تصاویر
بهنام صفوی ، خواننده پاپ
بهنام صفوی که در حال حاضر دوران پرتودرمانی و شیمی درمانی خود را می گذراند 17 مهرماه بر روی استیج برج میلاد می رود.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1394

گفتگو با بهنام صفوی

بهنام صفوی که این روزها مراحل پایانی پرتو درمانی خود را طی میکند قرار است 17 مهرماه در برج میلا روی استیج برود ، در همین راستا گفتگویی را با این خواننده محبوب پاپ انجام داده ایم که در ادامه میبینید.  

وقتی برای گزارش از تمرین کنسرت بهنام صفوی به استودیو محل تمرین رفتیم از او خواستیم که گپ و گفت کوتاهی هم با تی وی پلاس داشته باشد و درباره سوالات مختلفی که این روزها حول و حوش او می گذرد به دوستدارانش توضیحاتی بدهد. درباره بیماری اش و شایعات مختلف،فیلتر شدن صفحه اختصاصی اش و همچنین حواشی ای که این روزها بر اثر بیماری به او نسبت می دهند. خودتان این گزارش جذاب را ببینید.


 بهنام صفوی قبل از کنسرت

آخرین تمرین بهنام صفوی قبل از کنسرت

 بهنام صفوی

بهنام صفوی در روز آخر پرتو درمانی

بهنام صفوی:دوست ندارم نگاه طرفدارانم به دلیل بیماری از روی ترحم باشد

بهنام صفوی خواننده محبوب کشور که براثر بیماری زیر تیغ جراحی رفت و در حال حاضر دوران پرتودرمانی و شیمی درمانی خود را می گذراند 17 مهرماه به همت شرکت اکسیر نوین و محمدرضا خانزاده بر روی استیج برج میلاد می رود.

 بهنام صفوی

تمرین دوشنبه شب این خواننده نیز در استودیو فراز با حضور چندی از خبرنگاران و اعضای شرکت اکسیر نوین برگزار شد.

همچنین بهنام صفوی در پایان تمرین به خبرنگار این رسانه درباره برنامه ریزی اش برای انتشار آلبوم و تعداد قطعات گفت:«انتشار آلبومم برای بعد از ماه محرم و صفر هست و کارهایش را انجام داده ایم، اما به دلیل اینکه درگیر کنسرت هفدهم بودم کمی وقفه افتاد اما کارهای نهایی انجام می شود و امید به خدا بعد از محرم و صفر روانه بازار می شود.»

وی همچنین در خصوص تعداد قطعات آلبوم و نام آن بیان کرد:«تعداد قطعات آلبوم احتمالاً بین ده یا یازده قطعه است و اسم آلبومم نیز معجزه می باشد.»

صفوی درباره تأثیر بیماری بر روی ضبط قطعات و فضای آلبوم گفت:«ازنظر جسمی بعضی وقت ها فشار میاورد اما سعی می کنم تا آنجایی که می شود با توجه به وضعیت جسمانی ام جلو بروم. و همچنین فضای آلبوم نزدیک به آلبوم های قبلی ام هست. نمی توانم منکر شوم، و برگشتی به آلبوم اولم داشتم.»

تمرین بهنام صفوی

عکس تمرین بهنام صفوی برای اجرای کنسرتش

بهنام صفوی درباره کنسرت های شهرستان و همکاری خود با شرکت اکسیر نوین افزود:«بعد از قراردادی که من با شرکت اکسیر نوین بستم وارد حاشیه های پزشکی و عمل جراحی شدم و اکنون نیز با اجازه پزشکم توانسته ام یک سانس اجرا داشته باشم و انشا له همکاری ام را برای کنسرت های تهران شروع می کنم و کنسرت های شهرستان ها را به زودی و بعد از آلبوم جدید آغاز می کنم.»

خواننده آلبوم «فوق العاده» درباره بیمه هنرمندان توضیح داد:«بیمه هنرمندان خیلی خوب است و باید قبل از اینکه بیماری برای هنرمند پیش بیاید این تدابیر توسط وزارت ارشاد چیده شود که خیلی دقیقه نودی نشود چراکه دقیقه نودی شدن آن باعث می شود که خیلی استرس ها اضافه بشود اما اکنون این بیمه انجام شده و امیدوار هستم تا آخرش خوب پیش برود.»

سلفی های جدید بهنام صفوی

سلفی های جدید بهنام صفوی

وی درباره اینکه بیماری خود را طی این دو سال به خاطر وجود بیماری های دیگر رسانه ای نکرده است گفت:«شخصاً یک نظری که دارم این است نمی خواهم نگاه طرفدار به هنرمند از روی ترحم باشد چون همان گونه سر بیماری هایی که به وجود آماده بود و همه شاهد بودیم خیلی ها به خاطر بیماری های خواننده رفتند و آهنگ هایش را گوش دادند، این خوب نیست و ما باید هنرمندان را به خاطر کارهایشان حمایت کنیم.»

همچنین صفوی درباره حضور پزشکان روی استیج افزود:«سه پزشک اصلی دارم و انشاها که مشکلی پیش نخواهد آمد و دعوت من بیشتر جهت قدردانی از این عزیزان بوده است. »

این خواننده محبوب درباره محمدابراهیمی، میلاد لطیفی و طرفداران گفت:«محمد ابراهیمی-رفیق بامعرفت، میلاد لطیفی-دوست شیطون و بامعرفت، هواداران-عاشق ه هستم.»

صفوی در پایان صحبت هایش افزود:« از رسانه ها بابت پوشش خبری و از پدر و مادر و همسرم که همراهم بودم و در آخر از مردم و طرفداران تشکر می کنم.»

لازم به ذکر است که معین راهبر، کوشان حداد، بهروز صفاریان، شهاب اکبری، غلام رضا صادقی و آرون حسینی ازجمله هنرمندانی هستند که در آلبوم معجزه با بهنام صفوی همکاری داشته اند.

در ادامه ویدیوی گفتگوی بهنام صفوی را مشاهده نمایید. 

بهنام صفوی ، مصاحبه با بهنام صفوی پس از بازگشت به موسیقی

گفتگوی با بهنام صفوی بعد از بازگشت مجددش + فیلم و تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 21
برگرفته از تی وی پلاس - روز نو - تسنیم - صدای ایران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف