نمناک ورزشفوتبال گفتگوی حساس و داغ فردوسی پور با علی دایی + عکس
علی دایی ، عادل فردوسی پور
عادل فردوسی پور با حضور در منزل علی دایی گفتگوی ویژه و جالبی با سرمربی این فصل صبا انجام داده است که قرار است در برنامه نود پخش شود. شهریار فوتبال ایران دوشنبه شب میهمان برنامه نود خواهد بود.

مصاحبه جالب و دیدنی فردوسی پور با علی دایی

عادل فردوسی پور گزارشگر فوتبال و مجری برنامه نود در برنامه دوشنبه شب ببینندگان را سوپرایز می کند. او به بهانه تولد علی دایی و همینطور قهرمانی تیم صبا در جام شهدا به منزل سرمربی صبا رفته و گفتگویی داغ و هیجان انگیز را با شهریار فوتبال ایران ترتیب داده است که پیشنهاد می کنیم این مصاحبه ویژه و جالب را حتما ببینید.

مصاحبه جالب و دیدنی فردوسی پور با علی دایی

عادل فردوسی پور به بهانه تولد علی دایی که روز 14 بهمن ماه است گفتگوی ویژه ای با این ستاره فوتبال ایران در سالهای نه چندان دور انجام داده است. علی دایی عصر روز شنبه مقابل عادل فردوسی پور نشست تا گفت و گوی ویژه ای بین این دو شکل بگیرد. گفت و گویی جالب و دیدنی که قرار است دوشنبه شب از برنامه نود پخش شود.

گفتگوی حساس و داغ فردوسی پور با علی دایی

دوشنبه شب این هفته می توانید گفت و گوی ویژه فردوسی پور با علی دایی را در برنامه نود ببینید و دیگر کسی نمی تواند مثل مورد دکتر محمدجواد ظریف ، این مصاحبه را از روی آنتن حذف کند. بهانه این گفت و گو، ورود علی دایی به 47 سالگی است. بهترین گلزن بازی های ملی فوتبال دنیا ، چهارشنبه این هفته چهل و ششمین سال عمرش را تمام می کند و وارد چهل وهفت سالگی می شود.

دیدن این گفت و گو را از دست ندهید که سایت برنامه مدعی شده «حسابی داغ» از کار درآمده است!

علی دایی ، گفتگوی حساس و داغ فردوسی پور با علی دایی + عکس

گفتگوی حساس و داغ فردوسی پور با علی دایی + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
برگرفته از قدس آنلاین -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف