نمناک ورزشفوتبال گفتگوی رضا رشیدپور با جواد خیابانی و ادعای جالب وی در سیاست
رضا رشیدپور ، رضا رشیدپور و جواد خیابانی
جواد خیابانی با حضور در برنامه صفر صفر که توسط رضا رشیدپور اجرا می شود در پاسخ به سوالات چالش برانگیز وی پاسخ های جالبی را به زبان آورد.
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1395

رضا رشیدپور و جواد خیابانی در یازدهمین برنامه صفر صفر

مهمان شب گذشته رضا رشیدپور در برنامه صفر صفر ، جواد خیابانی گزارشگر برنامه های فوتبالی بود که در انتخاب مجلس شورای شهر نیز کاندیدا شده و پس از مدتی انصراف خود را اعلام کرد.وی با حضور خود در این برنامه حرفهای تازه ای به زبان آورد.

رضا رشیدپور در این برنامه سوالات مختلفی از خیابانی پرسید. او درباره اشتباهاتش در گزارشگری گفت:«اشتباهاتی که من در گزارش هایم دارم را همه بچه های گزارشگر دارند. اشتباهات من نه کمتر، نه بیشتر از بقیه است. از اینکه مردم به اشتباهاتم می خندند کیف می کنم. خیلی از اشتباهاتم که در سایت ها آمده، درست نیست.»

رضا رشیدپور و جواد خیابانی

خیابانی درباره یکی از سوژه های معروفش که البته در این یکی واقعا اشتباه نکرده بود، گفت:«در گزارش بازی استقلال و پرسپولیس، یک جوری گزارش بازی من را تدوین کرده بودند که انگار به محمد نصرتی گفته بودم کثافت ولی کلمه کثافت نبود و واژه «که انصافا» بود. به خاک مادرم از اینکه باعث خوشحالی و خنده مردم می شوم راضی ام. از اینکه جوک برایم می سازند ناراضی نیستم.»

ماجرای کاندید شدن جواد خیابانی

رضا رشیدپور از او درباره ثبت نامش برای نامزد شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی پرسید و به او گفت که ما مجری ها نباید وارد عرصه سیاست بشویم چون شهرت ما از جای دیگری آمده است. اما خیابانی در جواب گفت:«مگر بد است آدم دلش به خاطر شهر و مردمش بسوزد؟ من می توانستم و می توانم اتوبان تهران - کرج را دو طبقه کنم. چرا از راه مجلس می شود میلیاردر و تیلیاردر شد، ولی نمی توان اتوبان دو طبقه ساخت؟ خیلی از فوتبالیست های دنیا رئیس فدراسیون فوتبال کشورشان هستند. آرنولد چه کاره شد؟ فرماندار. ریگان چه کاره بود؟ بازیگر بود. چرا من نه؟ چرا تو نه؟ یک گروهی از ورزشکاران رفتند در مجامع سیاسی خوب کار کردند، من چرا نتوانم؟»

رشیدپور به او گفت که قبول ندارد ورزشکاران و هنرمندان در عرصه سیاست موفق بوده اند که خیابانی گفت:«رسول خادم ماه بود. رسول خادم به شهر خدمت می کرد. سیاستمداران چرا می آیند توی ورزش؟ اگر یک فیلسوف، تار بزند گناه کرده؟ اگر یک تار زن، فیلسوف شود گناه کرده؟ یک گزارشگر گناه می کند برود نماینده مجلس شود؟»

رضا رشیدپور در پاسخ به این سوالات گفت:«بله، گزارشگر گناه می کند اگر نماینده مجلس شود.» که خیابانی در جواب گفت:«کفشت را در بیاور بزن توی سرم!»
خیابانی ادامه داد:«من می توانم برای مردم کار کنم. من می خواستم در شهر خودم رستوران هایی راه بیندازم که هر کسی گشنه اش می شود برود غذا بخورد و کسی به او کاری نداشته باشد. سه نفر از آقایان دارایی شان آن قدر زیاد است که اگر 20 میلیون خانواده داشته باشیم، این سه نفر می توانند به هر خانواده ایرانی 100 میلیون تومان وام بدهند. در تبریز گدا توی خیابان نمی بینی. چرا؟ مردم خودشان خود جوش این کار را می کنند. من که می توانم این کار را بکنم چرا نکنم؟ احساس می کنم می توانم در مجلس بروم و داد بزنم. حنجره اش را هم دارم. بگویم آقای رئیس جمهور این اتوبان تهران - کرج طرح ملی است.»

خیابانی همچنین درباره بعضی از اشتباهاتش مثل نشناختن منصور پورحیدری و اشتباه گفتن اسم برانکو ایوانکوویچ گفت:«من منصور پورحیدری را نمی شناسم؟ مگر گفتم اشتباه نمی کنم؟ آن روز اینترنت من قطع بود و نتوانستم قبل از بازی خبرها را چک کنم. اشتباه کردم. ببخشید. غلط کردم. بزنید من را. درباره کلمه ایرانکوویچ هم طنز ساختم. من حق ندارم طنز بسازم؟ به خدا اشتباه نکردم اسمش را که گفتم ایرانکوویچ.»

خیابانی درباره عادل فردوسی پور هم گفت:«من از عادل تست مجری گری گرفتم. ورود عادل فردوسی پور به تلویزیون با تست من بوده است. به عادل گفتم سعی نکن جواد خیابانی بشوی. سعی کن عادل فردوسی پور بشوی.» او در پایان گفت:«تا وقتی این حنجره هست، گزارشگر هستم.»

کلیپ گفتگوی جواد خیابانی در برنامه صفر صفر 

 

گفتگوی رضا رشیدپور با جواد خیابانی و ادعای جالب وی در سیاست

گفتگوی رضا رشیدپور با جواد خیابانی و ادعای جالب وی در سیاست
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف