نمناک سرگرمیگوناگون لیلا بلوکات و خواهرانش کنار سفره هفت سین + تصاویر
لیلا بلوکات ، خواهران لیلا بلوکات
لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون به همراه خواهرانش در کنار سفره هفت سین عید ز خاطرات کودکی اش و عید نوروز صحبت کرد. با ما همراه باشید.

لیلا بلوکات عاشق خانواده اش میباشد و دو خواهر به نام های نوشا و میترا دارد در ادامه گفتگویی متفاوت با لیلا بلوکات و خواهرانش در کنار سفره هفت سین و حال و هوای عید نوروز را میخوانید.

لیلا بلوکات دوره خوبی را در سینما و تلویزیون طی می کند. انتخاب ها و روند حضورش در سینما و تلویزیون نشان می دهد در این حضور آهسته و پیوسته، حرفه ای در مسیر موفقیت قرار گرفته است؛ هر چند او فاصله مطلوبش را با تلویزیون و سریال هایش حفظ کرده و هرازگاهی در مجموعه ای دیدنی ظاهر می شود. حالا باید منتظر ماند و دید در سال های پیش رو، او را در چه کارهایی می بینیم. بلوکات همراه خواهرانش و البته خواهرزاده اش، مهمان سفره هفت سین ما بودند. 

تفاوت عید های دیروز و امروز
رابطه ام با عید و نوروز بد نیست اما یک زمانی که کوچک تر بودم عید حال و هوای دیگری برایم داشت و خیلی دوست داشتنی بود. آن موقع از یک ماه قبل از عید انگیزه و هیجان زیادی در من ایجاد می شد؛ خرید لباس نو، عیدی، مسافرت و. . . ولی آدم وقتی بزرگ تر می شود گرفتاری ها یش هم بیشتر می شود و نوع نگاهش تغییر می کند. دغدغه های ذهنی و کاری باعث می شود که در یک چشم به هم زدن روزها و ماه ها سپری شود و واقعا دیگر آن حال و هوای دوران کودکی را ندارد. هنوز هم دوست دارم که عید برایم همان حال و هوای کودکی را داشته باشد ولی واقعا دیگر آن حس وجود ندارد و تنها جذابیت عید برایم همان سمبلیک بودنش است ضمن اینکه واقعا چند سالی است که عید ها، بوی عید نمی دهند و مثل سال های قبل نیستند!
 
لیلا بلوکات و خواهرانش
 
 سر سفره هفت سین ایرانی
دوست دارم در لحظه تحویل سال کنار خانواده ام باشم و این اتفاق در تمام طول زندگی ام افتاده است و امیدوارم که سایه آنها همیشه بالای سرم باشد. البته من سال گذشته در تلویزیون حضور داشتم و درواقع از آنجا نه تنها در کنار اعضای خانواده ام بودم بلکه سر سفره هفت سین تمام مردم ایران حضور داشتم و در کنارشان بودم که برایم افتخاری بزرگ بود. 
 
بسیار به سنت ها پایبندم
من آدمی هستم که به سنت ها بسیار پایبندم و احترام می گذارم. نه تنها در ایام عید نوروز بلکه من به مناسبت هایی چون ایام محرم، ماه رمضان و. . . نیز بسیار معتقد و متعهد هستم و زنده نگه داشتن این سنت ها برایم خیلی مهم است. عید نوروز هم که درواقع یکی از کهن ترین اعیاد ما ایرانی هاست که سال ها در فرهنگ ما ریشه داشته و اجداد ما همگی آن را زنده نگه داشته اند تا امروز به دست ما رسیده است و به نظرم این وظیفه ماست که آیین، رسوم و سنت های ایرانی را زنده نگه داریم و آنها را حفظ کنیم. 
 
سال هاست عیدی نمی گیریم!
دیگر سال هاست که کسی به ما عیدی نمی دهد (باخنده) ! تا چند سال پیش عیدی می گرفتیم و حالا دیگر چندسالی هست که باید عیدی بدهیم ضمن اینکه زمانی که ما عیدی می گرفتیم واقعا یک اسکناس هزار تومانی هم ما را خوشحال می کرد ولی در این دوره و زمانه دیگر یک تراول 50هزار تومانی هم بابت عیدی، آدم را خوشحال نمی کند. 
 
عاشق خانواده ام هستم
من عاشق خانواده ام هستم و بسیار خانواده دوستم. رابطه ام با اعضای خانواده ام بسیار صمیمی و نزدیک است. یکی از خواهرهایم نوشا نام دارد که ازدواج کرده است و رشته تحصیلی اش مهندس برق و الکترونیک بوده و رادمان خواهرزاده عزیزم، فرزند نوشاست. خواهر کوچک ترم میترا نام دارد که مدیریت ایرانگردی و جهانگردی خوانده است و یک برادر هم دارم که نقشه کشی صنعتی خوانده است. در خانواده مان من تنها کسی هستم که کار هنری انجام می دهم هرچند خواهرم میترا زمانی که 7-6 ساله بود در سریالی از آقای سیروس مقدم نقش دخترخانم افسانه بایگان را بازی کرد ولی در کل علاقه ای به ادامه این حرفه نداشت. 
 
خواهران لیلا بلوکات
 
اتفاقات خوب و خوش در سال جدید
دوست دارم اتفاقات خوب زیادی در سال جدید برایم بیفتد؛ چه در زندگی شخصی و چه در کار حرفه ای ام. این دعایی است که هر سال برای خودم دارم ولی متاسفانه هر سال دریغ از پارسال چون شرایط آن طوری که باید و شاید ایجاد نمی شود ولی مطمئن هستم که امسال اتفاقات خوبی برایم رخ خواهد داد. 
 
 شرکت درکارهای خیریه و معنوی
واقعا اگر از من بشنوید وضعیت سینما و تلویزیون در سالی که گذشت اصلا خوب نبود! من در یک سال اخیر در هیچ کاری ظاهر نشدم و کارهای خوبی ساخته نشد. البته این دوری من از کار از طرفی برایم خیلی ارزشمند بود چون این فرصت را پیدا کردم تا در کارهای معنوی فعالیت بیشتری داشته باشم و بیش از پیش در خدمت مردم و کمک به آنها بودم. حس می کنم که این لطف خداوند بود که شامل حالم شد تا حداقل پیش خداوند روسفید بوده و از خودم راضی باشم.
در سال جدید هم امیدوارم که خداوند باز هم این را قسمت من کند که هم در کارهای حرفه ای خودم موقعیت های خوبی ایجاد شود و هم فرصتی دوباره پیدا کنم تا به امور خیریه بپردازم
 
دعایی برای سال جدید
من همیشه دعایم برای همه مردم، همه دوستداران و همه دوستانم این است که حال روحی شان خوب باشد و همه را خوشحال ببینم. وقتی آدم ها حال شان خوب است و آرامش دارند و خندان هستند، مطمئنا می توانند زندگی بهتری داشته باشند. برای همه آرزوی خیر می کنم و امیدوارم همه به آرامش برسند، افسردگی و بیماری از همه دور باشد.

لیلا بلوکات ، گفتگو با لیلا بلوکات و خواهرانش

لیلا بلوکات و خواهرانش کنار سفره هفت سین + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 95
برگرفته از برترینها - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 74 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف