نمناک فرهنگ و هنرموسیقی وقتی به اسم سیامک عباسی زن میگیرند و خودش بی خبر است!
سیامک عباسی ، گپی با سیامک عباسی
وقتی سیامک عباسی خواننده جوان کشورمان چهره اش را برای سالهای سال به مردم نشان نداده بود عده ای از نام او سوء استفاده کرده و به نامش زن گرفتند.

گپی با سیامک عباسی خواننده پاپ کشورمان

سیامک عباسی خواننده جوان کشورمان برای اولین بار در سال گذشته از چهره خود رونمایی کرد و با حضور در یک کنسرت مردم او را شناختند . این هنرمند جوان سالها به کار خوانندگی مشغول بود اما مردم چهره او را ندیده بودند و همین امر باعث سوء استفاده عده ای سودجویان از نام او شده بود. در ادامه گفتگویی جذاب با سیامک عباسی را میخوانید.

گفتگو با سیامک عباسی خواننده پاپ

سیامک عباسی، خواننده پاپ که سال گذشته برای نخستین بار روی صحنه رفت، با حضور در برنامه «چارگوش» از گوشه گیری اش در سال های گذشته و برنامه های آینده اش می گوید.
سال گذشته در یک کنسرت بالاخره از چهره اش رونمایی کرد. خواننده ای که سال ها فعالیت می کرد، اما هودارانش فقط صدای او را می شنیدند و فقط یک اسم از او می دانستند؛ سیامک عباسی.

او با حضور در برنامه «چارگوش» درباره اینکه چرا تصمیم گرفت بالاخره خودش را به هوادارانش نشان بدهد، می گوید:«از اول هم قرار نبود خودم را پنهان کنم. اما باید یک دلیلی موجه برای نشان دادن خودم پیدا می کردم…»

 سیامک عباسی

سیامک عباسی خواننده پاپ کشورمان

عباسی توضیح می دهد:«مورد داشته ایم که با اسم من رفته و ازدواج کرده است. حتی یک بار یک توی چشم های من زل زد و گفت من سیامک عباسی هستم، خیلی عجیب است، دیده بودم اثر کسی را بدزدند اما هیچ وقت ندیده بودم هویت صاحب اثر را هم بدزدند…»

او در این گفت وگو از ماجراهایی پرده برمی دارد که در تمام این سال های گمنامی تجربه کرده است و البته از برنامه هایی می گوید که هوادارانش را غافلگیر می کند.

برنامه «چارگوش» به سردبیری مهرداد شاملو، اجرای کامبیز طاهری و زهرا عاملی و نویسندگی کتایون کیخسروی به طور اختصاصی روی سایت آپارات قرار می گیرد.

وقتی به اسم سیامک عباسی زن میگیرند و خودش بی خبر است!

وقتی به اسم سیامک عباسی زن میگیرند و خودش بی خبر است!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف