نمناک فرهنگ و هنرچهره ها صدف طاهریان چه چیزی را تکذیب کرد؟
صدف طاهریان ، بازیگر
صدف طاهریان با انتشار پستی گفتگو با رسانه ترک مبنی بر نارضایتی از زندگی در ترکیه را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 24 آبان 1395
بازدید : 16,209 نفر

تکذیب گفتگوی صدف طاهریان با رسانه ترک

صدف طاهریان بازیگر سینما و تلویزیون یکی از کسانی بود که با رویای بازیگری در ترکیه و معروف شدن و وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد. اما با گذشت یک سال حالا در گفت و گو با روزنامه ترکیه می گوید که همه خیالاتش در مورد زندگی در خارج از ایران اشتباه بوده و بدون شناخت از زبان و فرهنگ این کشور تصمیم به مهاجرت گرفته است و از این تصمیم پشیمان است.

صدف طاهریان در گفت وگو با روزنامه هابر تورک از پشت پرده سینمای ترکیه و شرایط سخت زندگی اش صحبت کرد. در بخشی از این گفتگو به نقل از صدف طاهریان آمده بود :فکر می کردم اینجا فرق دارد ولی اشتباه می کردم. اینجا نمی توانم به شغل بازیگری ادامه بدهم. از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته شده ام. اینجا کسی را نمی شناسم. اعتماد به نفسم را از دست داده ام. سه بار در کلاس های زبان ترکی شرکت کردم ولی موفق نشدم زبان شان را یاد بگیرم. دیگر اعتماد به نفس ندارم.

صدف طاهریان

صدف طاهریان در ترکیه

در شرایطی که امروز صبح روزنامه ایرانی، گفتگویی را از قول صدف طاهریان منتشر کرده بود، که در آن به یک رسانه ترک گفته بود از زندگی در این جا ناراضی است ، حالا طاهریان در گفتگوی تازه ای، این گفتگو را تکذیب کرده است. جالب این جاست که این بازیگر روز گذشته تصویر این گفتگو را منتشر کرده بود، اما حالا آن را از صفحه شخصی اش حذف کرده است.

تصویر گفتگوی تازه طاهریان را می بینید. همان گونه که در بالای تصویر مشاهده می شود، طاهریان با لایک کردن این پست، به نوعی صحت آن را تایید کرده است.

 

صدف طاهریان

تکذیبیه صدف طاهریان 

صدف طاهریان ، صدف طاهریان راضی از زندگی در ترکیه !!!

صدف طاهریان چه چیزی را تکذیب کرد؟
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 37
برگرفته از کافه سینما / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 22 15
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف