نمناک ورزشفوتبال همسر احمدرضا عابدزاده مخالف سرسخت بازگشت او به فوتبال
همسر احمدرضا عابدزاده ، احمدرضا عابدزاده
همسر احمدرضا عابدزاده در مورد بازگشت این اسطوره دروازه بانی به فوتبال اظهار داشت: دوست ندارم احمدرضا به فوتبال برگردد چون حاشیه زیاد دارد.
تاریخ انتشار : 7 آذر 1395
بازدید : 3,922 نفر

گفتگویی جذاب با همسر احمدرضا عابدزاده

خانم نفیسه لطیفیان، همسر احمدرضا عابدزاده در گفت وگویی جذاب در مورد خیلی از خاطرات عجیب و غریبش از بیست ونه سال زندگی مشترک با عقاب می گوید. قدیمی ها می گفتند که پشت سر هر مرد موفق، یک زن موفق هست. فکرش را بکنید که وقتی یک مرد می آید و به اسطوره یک مملکت تبدیل می شود و آن همه چالش و اتفاق های باور نکردنی را پشت سر می گذارد، تا چه حد باید زندگی خانوادگی موفق و مستحکمی داشته باشد. احمدرضا عابدزاده دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران و باشگاه استقلال تهران است.

18 سال بیشتر نداشت که به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد و در اواخر همین سال عضو ثابت تیم ملی گردید .در1368به تهران آمد وپیراهن استقلال را به تن کرد وی در همین سال ازدواج کرد . پنج سال بعد پیراهن آبی اش را با رنگ قرمز عوض کرد و از دوم دی ماه 1373 رسما به حفاظت از دروازه پرسپولیس پرداخت .

اوج شهرت احمد رضا در بازی مقابل کره شمالی اتفاق افتاد که با مهار 3 پنالتی پی در پی ایران را به مقام قهرمانی 1990 آسیا رساند.

نفیسه لطیفیان همسر احمدرضا عابدزاده در مورد بازگشت این اسطوره دروازه بانی به فوتبال اظهار داشت:«دوست ندارم احمدرضا به فوتبال برگردد چون حاشیه زیاد دارد.»

او با بیان اینکه ٢٩ سال است که با احمدرضا ازدواج کرده، در رابطه با اینکه گفته بودند عابدزاده ٣ زن دارد، با خنده ادامه داد:«ما هم این خبر را شنیده بودیم. من که اولی هستم، دومی و سومی را نمی دانم...»

همسر احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابدزاده و همسرش

همسر عابدزاده درباره اینکه شایعه شده بود، این دروازه بان سابق تیم ملی مواد مخدر مصرف کرده بود که آن اتفاق تلخ برایش پیش آمده بود، توضیح داد:«من آن زمان خیلی دوست داشتم این مساله را پیگیری کنم اما دوستان احمدرضا نگذاشتند. دوستان احمدرضا حتی جرات ندارند جلوی او سیگار بکشند.»

همسر اسطوره دروازه بانی کشورمان با بیان اینکه خودش هم پرسپولیسی است، درباره اینکه بعضی ها می گویند عابدزاده ابتدا در استقلال بود، گفت:«به هر حال انسان جایزالخطاست.»

لطیفیان در رابطه با اینکه در مصاحبه ای گفته بود زندگی با عابدزاده سخت است، ادامه داد:«بله، واقعا سخت است. امثال عابدزاده مال ما نیستند و متعلق به کل مردم هستند. البته احمدرضا خیلی مهربان است و ما از او راضی هستیم.»

همسر دروازه بان سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس درباره اینکه احمدرضا گفته بود در خانه حرف، حرفِ اوست، گفت:«درست است و همیشه حرف، حرف اوست.»

همسر احمدرضا عابدزاده مخالف سرسخت بازگشت او به فوتبال

همسر احمدرضا عابدزاده مخالف سرسخت بازگشت او به فوتبال
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف