برو به :
نمناک ورزشفوتبال علی پروین: مهدی طارمی چاق شده!
علی پروین ، پرسپولیس و فولاد خوزستان
علی پروین در این گزارش حرف های بسیار جالبی در مورد علاقه اش به امید عالیشاه و رژیم غذایی مهدی طارمی و... میگوید.
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1395
بازدید : 1,644 نفر

حمایت علی پروین از پرسپولیس

علی پروین پیشکسوت و اسطوره پرسپولیسی ها روز مسابقه این تیم مقابل فولاد خوزستان همان طور که از قبل اعلام کرده بود برای حمایت از تیم محبوبش در ورزشگاه آزادی حاضر شد.

علی پروین در حالی که بازی دو تیم پرسپولیس و فولاد را از نزدیک تماشا می کرد در حالی که چند دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود ورزشگاه را ترک کرد.

 وی در مورد عملکرد سرخپوشان خاطرنشان کرد:به نظرم پرسپولیس خوب بازی نکرد. اما فکر می کنم در همین 5-6 دقیقه باقیمانده این تیم به گل می رسد. سرخپوشان در بازی اول عملکرد خوبی داشتند اما در این بازی خوب نبودند. می دانم که روز به روز بهتر می شوند.

 پیشکسوت پرسپولیس در مورد حضورش در ورزشگاه خاطرنشان کرد:من دیگر نیازی به اعلام کردن ندارم. پرسپولیس تیم خودم است و به ورزشگاه می آیم.

البته علی آقای پرسپولیسی ها تاکید کرد بازهم برای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه آزادی خواهد آمد اما این بار از قبل خبر نمی کند. روز گذشته فرصتی دست داد تا در مورد آخرین وضعیت پرسپولیس و ورزش کشور با سلطان فوتبال کشورمان گفت وگویی انجام دهیم.

علی آقا سه هفته از لیگ می گذرد، نظرتان در مورد عملکرد پرسپولیس چیست؟

با این دو سه تا بازی ابتدایی لیگ نمی شود نظر دقیقی داد ولی به نظر من امسال پرسپولیس تیم خیلی خوبی است، یعنی با این بردی هم که در تبریز مقابل گسترش به دست آورد من فکر می کنم ان شاءالله می رود برای قهرمانی. البته همه تیم ها خوب هستند، استقلال خوزستان هم خیلی خوب است، سپاهان در دیداری که مقابل استقلال خوزستان داشت خیلی خوب بود، تراکتورسازی هم خیلی خوب است. استقلال تهران هم تیمش خوب است، باخت های اخیر چیزی از ارزش های آنها کم نمی کند. فعلا اوایل لیگ هستیم، خوب می شوند ان شاءالله. هفته به هفته بهتر می شود.

نکته ای هم وجود دارد؛ اینکه بعد از هفته چهارم، لیگ یک ماه تعطیل می شود. در این مورد چه نظری دارید؟

متاسفانه یک ماه دوباره اینها (تیم ها) باید بروند بدنسازی و 10، 15روز بدنسازی و دو، سه بازی تدارکاتی انجام دهند. این جوری تیم ها لطمه می خورند، یعنی در طول یک فصل سه چهاردفعه باید بدنسازی انجام دهند، خیلی لطمه می خورند.

به هرحال به خاطر بازی های تیم ملی لیگ تعطیل می شود.

بله آن هم بالاخره هست دیگر ولی می توانند کمتر دور هم جمع شوند. مثلا یک هفته دورهم جمع شوند و تمرین کنند، ولی نمی دانم چرا این قدر طولانی اش می کنند.

به نظر می رسد تعطیلات لیگ بیشتر به تیم هایی مانند پرسپولیس که روند روبه رشدی داشتند لطمه بزند. نظر شما چیست؟

اگر بازی ها ادامه داشت، پرسپولیس و خیلی از تیم ها روند بهتری پیدا می کردند. در لیگ امسال همه تیم ها خوب بودند. بیشتر تیم ها الان 4امتیازی هستند و خیلی خوب بودند ولی متاسفانه وقتی لیگ تعطیل می شود آن روند خوب شان متوقف می شود و دوباره بازی اول سخت خواهد شد. بعد هم شنیدم 5، 6بازی که انجام دهند، دوباره لیگ تعطیل خواهد شد، درست است؟

بله همین طور است.

امسال مثل اینکه تعطیلات زیاد داریم.

به هر حال سال جام جهانی است و این تعطیلات به خاطر بازی های تیم ملی است.

بله، تیم ملی است دیگر. نمی شود مثلا گفت تیم ملی جمع نشوند، بالاخره تیم ملی مملکت مان است و باید همه حمایت کنیم تا تیم راحت به جام جهانی صعود کند.

 

علی پروین

عکس علی پروین

 

علی آقا بحث تیم ملی شد. به نظرتان تیم ملی به جام جهانی صعود می کند؟ الان بحث نبود کی روش در ایران مورد انتقاد قرار گرفته است.

آقای کی روش باشد یا نباشد، همیشه بازیکنان از دل لیگ درمی آیند. الان سه هفته از لیگ گذشته و این هفته هم که برگزار شود، چهار هفته می شود. بالاخره دستیارانش بازیکنان را می بینند و می دانند چه کسانی آماده هستند چه کسانی آماده نیستند. بعد هم دارند 25روز لیگ را تعطیل می کنند به خاطر اینکه زمان بیشتری دورهم جمع شوند و بازی های تدارکاتی انجام دهند و آماده تر شوند ان شاءالله برای جام جهانی.

فصل گذشته شما بیشترین حمایت را از مهدی طارمی داشتید، در فصل جاری این بازیکن را چطور دیدید؟

ما الان هم می گوییم مهدی باید خیلی حواسش جمع باشد، تلویزیون خیلی چاق نشانش می دهد، یک مقدار من فکر می کنم چاق شده است، خودش باید مراقب باشد. بعضی افراد استعداد چاقی دارند، یک مقدار تمریناتش را بیشتر کند، به رژیم غذایش دقت کند. شما می دانید همیشه عشق ما پرسپولیس است، چه باشیم چه نباشیم پرسپولیس خانه ماست. یعنی می گویم باید حواسش جمع باشد، این رامین رضاییان هم که آمد. ان شاءالله او هم (رامین رضاییان) می آید و هم به جمع بازیکنان پرسپولیس اضافه می شود، استخوان بندی تیم خوب است و اگر لیک ادامه داشت تیم دو، سه برد دیگر می آورد و روی برد می افتاد، ولی متاسفانه لیگ تعطیل می شود. البته آن هم به خاطر تیم ملی است نمی شود زیاد ایراد گرفت.

در مورد وحید امیری هم صحبت می کنید؟

او هم بازیکن خیلی خوبی است. بازیکنان پرسپولیس همه بازیکنان خوبی هستند. الان می بینید محمدزاده است؟ احمدزاده است؟ اسمش را نمی دانم او هم خوب است ، مسلمان هم خوب است، نفر وسطی اسمش چیه؟ کا میابی نیا او هم خیلی خوب است. عالیشاه هم که اصلا عشق است. نمی دانم چرا این قدر او را دوست دارمو بازیکن دربیل زن را من همیشه دوست داشتم. علیپور هم همین طور... همه شان خوب هستند. جلال حسینی. آنهایی که آن ته بازی می کنند (منظور، بازیکنان خط دفاعی هستند)، ماهینی، آن انصاری، ربیع خواه. گفتم پرسپولیسی ها همه خوبند. 7، 8بازی می خواست که اینها جا بیفتند، متاسفانه لیگ تعطیل می شود. در کل تیم خوب است، می شود امیدوار بود که قهرمان شوند.

در این بین حمایت های پیشکسوت هایی مثل شما یا علی کریمی که حتی در اردوی بازیکنان حاضر می شوند هم خیلی تاثیرگذار است.

بابا اینها (پیشکسوتان) پرسپولیس خانه شان است، پرسپولیس عشق شان است، همه همین جور هستند، همه این تیم را دوست دارند. آنهایی که برای این تیم زحمت کشیدند و برای آن بازی کردند، باید هم حمایت کنند. امیدوارم با همین حمایت ها و تلاش کادرفنی و بازیکنان نتایجی رقم بخورد که دل هواداران شاد شود.

شما گفته بودید بازهم برای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه خواهید رفت، درست است؟

آره بابا می آیم. دیگر اعلام بکن هم نیستم، همین طور سرزده می آیم. من هم مثل یک تماشاگر می آیم می نشینم و عشق می کنم.

البته نباید سهم مدیریت خوب طاهری و کمک های مالی حسین هدایتی را هم در موفقیت باشگاه پرسپولیس نادیده گرفت.

آقای هدایتی واقعا دارد به تیم پرسپولیس محبت می کند و هرکاری که از دستش برمی آید انجام می دهد، واقعا یک پرسپولیسی دوآتیشه است.

 

علی پروین

نظر علی پروین درباره عملکرد پرسپولیس

 

بعضی ها می گویند هدایتی چرا به پرسپولیس کمک می کند.

چون دوست دارد و به پرسپولیس علاقه مند است. چون پرسپولیسی است، دارد کمک می کند. دستش هم درد نکند. هر زمانی که باشگاه گیر می کند آقای هدایتی با کمال میل می آید و هر کمکی باشد، انجام می دهد. واقعا یک نعمت است.

در زمان شما هم افرادی مانند هدایتی بودند که به پرسپولیس کمک کنند؟

نه، هیچ کس نبود. آقای هدایتی یک دانه است. باید قدر او را بدانیم.

در مورد عملکرد طاهری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس چه صحبتی دارید؟

آقای طاهری هم واقعا دارد زحمت می کشد. تیم سالی 30میلیارد تومان هزینه دارد، دولت هم نمی تواند کمک کند. البته در ابتدا یک مقدار کمک می کند اما بقیه کارها توسط آقای طاهری انجام می شود و کمک هایی که آقای هدایتی انجام می دهد.

 

علی پروین

علی پروین و آخرین وضعیت پرسپولیس

 

علی آقا در مورد عملکرد ورزشکاران کشورمان در المپیک چه نظری دارید؟

در بین ورزشکاران المپیکی بیشتر به نظر من کشتی، وزنه برداری و تکواندو مدال آورهای ایران هستند. رشته های دیگر مانند تیروکمان و غیره هم یکی پس از دیگری دارند حذف می شوند. والیبال هم یک مقدار امیدوار هستیم. اولین بازی را که باختند. راستی اصلا با چه نتیجه ای باختند؟

3 بر صفر باختند، بازی را ندیدید؟

بابا 6صبح بود! هرکاری کردم بلند شوم دیدم نمی شود! (باخنده)

ان شاءالله والیبالیست ها بتوانند کاری بکنند که در المپیک یک مدال بگیرند، سوم هم بشوند خیلی خوب است. چهارم-پنجم هم شوند برای والیبال ما خوب است. دلشان خوش نباشد که فقط به المپیک رفته اند. امیدوارم کشتی، وزنه برداری و تکواندو بتوانند دل مردم ما را شاد کنند.

حرف پایانی شما را می شنویم.

سلام من را به هواداران برسانید. استقلالی ها هم صبور باشند، تیم شان خیلی خوب است، در بازی های آینده نتایج لازم را کسب خواهند کرد. این نتایج چیزی از ارزش های منصوریان کم نمی کند. هواداران استقلال از او حمایت کنند. شما بدانید هر وقت استقلال و پرسپولیس قوی باشند تیم ملی هم قدرتمند خواهد بود.

علی پروین ، نظر علی پروین درباره استقلال و منصوریان

53
منبع : افکار نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف