نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماجرای گلایه رضا جاودانی از “احسان علیخانی” چه بود؟
احسان علیخانی ، رضا جاودانی
رضا جاودانی مجری ورزشی برنامه مسابقات یورو 2016 از اتمام دیر برنامه ماه عسل در برنامه زنده از احسان علیخانی گلایه کرد که “احسان علیخانی” به این موضوع واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 7 تیر 1395

ماجرای رضا جاودانی و احسان علیخانی در شبکه 3

در حالی که برنامه عصر روز گذشته ماه عسل با دعوت از یک زندانی محکوم به اعدام که با شرایطی غیر قابل باور و معجزه اسا با حفظ قران کریم و در لحظه اخر از اعدام نجات پیدا کرده بود به در خواست علیخانی با کمی وقت بیشتر به پایان رسید .

مجری برنامه گزارش فوتبال جام ملتهای اروپا که بلافاصله پس از برنامه ماه عسل روی انتن رفت با انتقاد از او بر روی انتن زنده خواست که به حق دیگران احترام بگذارد و برنامه اش را سر وقت به پایان ببرد.

واکنش احسان علیخانی

احسان علیخانی در پایان برنامه امروز ماه عسل نسبت به گلایه رضا جاودانی از وی عذرخواهی کرد و از وی خواست به جای اعلام این موضوع روی آنتن زنده تلفنی به وی اطلاع میداد.

واکنش رضا جاودانی

رضا جاودانی نیز پس از اتمام برنامه ماه عسل با برنامه مسابقات یورو 2016 روی آنتن شبکه سوم سیما رفت و از اینکه امروز احسان علیخانی برنامه را به موقع به اتمام رسانده تشکر کرد و گفت که تلفنی از وی نداشته که تماس بگیرد ولی حتما با وی تماس خواهد گرفت.

احسان علیخانی ، متلک رضا جاودانی به احسان علیخانی

ماجرای گلایه رضا جاودانی از “احسان علیخانی” چه بود؟
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 137
منبع : نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 106 31
برچسب ها :
نظر کاربران
مریم

مریم

بسکه یه ساعت اول برنامه حرفهای چرت و پرت میزنه اخرش وقت کم میاره کلا حساب کردم نیم ساعت هم برنامه مفید ندارن.

پاسخ دادن 2 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف