نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گلایه عاطفه رضوی از یک خبرنگار
عاطفه رضوی ، بانوی هنرمند
عاطفه رضوی با انتشار پستی در اینستاگرامش از یک شبه خبرنگار که صحبت های او را به اشتباه چاپ کرده بود گله کرد.

شبه خبرنگاری که عاطفه رضوی را عصبانی کرد

عاطفه رضوی بانوی هنرمندی که همسر حسین پاکدل برادز مهدی پاکدل است با جدیدترین سریال هایش در تلویزیون نظیر کیمیا و پرستاران در یادها ماندنی است . این بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرامش از یک شبه خبرنگار که حرفهای او را به اشتباه منتشر کرد گله کرد.

عاطفه رضوی با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت:

عاطفه رضوی

عاطفه رضوی بازیگر کشورمان

امان از اصرار بعضی دوستان عجول برای گفتگوی تلفنی بدون آنکه درک شرایط کنند یا ملاحظه موقعیت آدم را در لحظه تماس داشته باشند. دیروز جوان خبرنگاری وقتی در خیابان مشغول خرید بودم زنگ زد و اصرار اصرار به گفتگو در مورد کاری را داشت که هنوز در مرحله تمرین و آماده سازی است. من هر دری را که برای صحبت بستم او از پنجره سؤالی دیگر وارد شد. به ناچار و از سر ادب خلاصه و گذرا جوابش را دادم ولی دقیق و صحیح. بعد از قطع تماس به همان شماره زنگ زدم تا بگویم قبل از انتشار، متن پیاده شده را بفرستد بخوانم، معلوم شد از یک دفتر آژانس مسافرتی تماس گرفته است. امروز دیدم همان صحبت کوتاه منتشر شده سرآپا غلط و کلاً حرفهای من صدوهشتاد درجه برعکس شده است. من دقیقاً در جواب سؤالش در مورد بازی در سینما گفتم دیگر مگر مثل گذشته چند فیلم خوب ساخته می شود و چه تعدادش به من پیشنهاد می شود و من شانس بازی در آنها را دارم که بخواهم انتخاب کنم. گفتم اثری که در حال تمرین آنم موسیقی نمایش زنمرد به نویسندگی و کارگردانی کامران رسول زاده و رهبری ارکستر استاد فریدون شهبازیان است ولی نوشته است به کارگردانی علی شمس. علی شمس عزیز مشاور و دراماتوژ کار است نه کارگردان اثر. من هرگز نگفته و نمی گویم به بخش موسیقایی اثر کار ندارم، مگر می شود به این بخش مهم بی توجه بود، حرفم این بود که من تمرکزم روی بازی خودم در بخش نمایش آن است و می دانم با تمرکز و اراده هنرمند صبوری مانند آقای کامران رسول زاده و رهبری جناب شهبازیان و اعضای ارکستر ملی اثر درخشانی به صحنه خواهد رفت. و دست آخر این که در ادامه صحبت نوشته است اجرای نمایش شروع شده و دو اجرای دیگر در تالار وحدت دارد، درحالی که اثر "زنمرد" بیست سوم و بیست و چهارم مرداد به صحنه خواهد رفت.

عاطفه رضوی در سال 1347 در تهران متولد شد و بازیگر و چهره پرداز ایرانی است. او دوره دو سالهٔ تئاتر را در تالار محراب گذراند و سال 1365 به عنوان هنرجوی گریم زیر نظر عبدالله اسکندری شروع به کار نمود.

عاطفه رضوی

عاطفه رضوی در کنار همسر و دخترش

عاطفه رضوی بازیگر نقش مهتاب مادر آرش در سریال کیمیا همسر حسین پاکدل برادر مهدی پاکدل است. 

گلایه عاطفه رضوی از یک خبرنگار

گلایه عاطفه رضوی از یک خبرنگار
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از صفحه شخصی عاطفه رضوی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف