نمناک ورزشفوتبال طلب یک میلیارد و هشتاد میلیونی علیرضا بیرانوند از نفت
علیرضا بیرانوند ، علیرضا بیرانوند در دربی
علیرضا بیرانوند از باشگاه نفت حسابی گلایه دارد , او از طلب میلیاردی اش از باشگاه نفت میگوید که نمیداند چجوری باید پولش را از این باشگاه بگیرد.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395
بازدید : 1,167 نفر

علیرضا بیرانوند :چجوری پولمو از باشگاه نفت بگیرم؟

علیرضا بیرانوند دل پری دارد او میگوید باشگاه نفت پولم را نمیدهد و در حال دیوانه شدن هستم.

علیرضا بیرانوند در دربی عملکرد قابل تحسینی از خود ارائه داد و با عکس العمل های دیدنی اش یکی از بهترین های زمین بود. او پس از پایان بازی از مشکلاتش با باشگاه نفت و طلب هایی که زندگی اش را تحت الشعاع قرار داده است:"نمی دانم پولم از نفت را از چه کسی باید بگیرم. زندگی من دارد نابود می شود. 5 چک من برگشت خورده.

به باشگاه نفت می روم شرکت بهنام پیشرو می گوید که ما 16 میلیارد از پرسپولیس طلب داریم. آنها می گویند باید صبر کنیم که سند نفت به نام بهنام پیش رو می خورد یا نه بعد طلبم را از پرسپولیس بگیرم.من برای نفت زحمت کشیدم و سه سال برای این تیم بازی کردم.در این سه سال همه زحمتم این بود که نفت بهترین عملکرد را داشته باشد.نمی دانم باید پولمان را از چه کسی بگیریم. پولی هم نیست که بگوییم از آن بگذرم. یک میلیارد و هشتاد میلیون من از نفت پول می خواهم و هر کسی باشد از این پول نمی گذرد.

علیرضا بیرانوند

طلب علیرضا بیرانوند از باشگاه نفت


البته گلایه های بیرانوند تنها به باشگاه نفت ختم نمی شود:"اگر تیم زیر نظر بهنام پیش رو نیست چطور بهترین هتل ها را می روند. از دایی می خواهم با مصاحبه هایش کاری کند که پول ما را بدهند. تاج نامه ای داده بود که اگر تا 20 روز پول مطالبات را ندهند نفت نمی تواند در مسابقات حاضر شود. فردوسی پور که تلاش کرد نفت منتقل نشود چرا در این باره سکوت کرده است. متاسفانه هر بار به باشگاه نفت مراجعه می کنیم می گویند گل رخسار بزرگ در انگلیس است. این روند درستی نیست و امیدوارم بدانند ما هم خانواده داریم و باید زندگی مان بگذرد".

از مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال و بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت تقاضا دارم مشکلات ما را حل کنند چرا که مسئولان باشگاه نفت می گویند، ما پول نداریم.
به گفته وی کمال کامیابی نیا، سیدجلال حسینی و وحید امیری نیز همانند وی بالای 500 میلیون تومان از باشگاه نفت طلب دارند اما آن ها پول بازیکنان را نمی دهند.

طلب یک میلیارد و هشتاد میلیونی علیرضا بیرانوند از نفت

طلب یک میلیارد و هشتاد میلیونی علیرضا بیرانوند از نفت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از 11 نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف