برو به :
نمناک ورزشفوتبال گلایه های همسر هادی نوروزی از سازمان لیگ
هادی نوروزی ، معصومه ابراهیم پور
همسر هادی نوروزی کاپیتان مرحوم پرسپولیس گلایه هایی از مسئولان سازمان لیگ فوتبال داشت که درباره سالگرد فوت هادی و دیدار جام حذفی است.
تاریخ انتشار : 4 مهر 1395
بازدید : 1,622 نفر

ناراحتی همسر هادی نوروزی

سفر ابدی 24 ابدی در سال 94 یکی از اتفاقات تلخ سال 94 بود و خیلی ها را متاثر کرد. هنوز که هنوز است خیلی ها مرگ هادی نوروزی را باور ندارند. هنوز که هنوز است هواداران پرسپولیس ناباورانه در دقیقه 24 مسابقات پرسپولیس روی پا می ایستند و برایش هورا می کشند. خوانندگان برایش آواز می خوانند، شاعران ترانه می سرایند و همه از خوبی هایش می گویند.

همسر هادی نوروزی کاپیتان مرحوم پرسپولیس گلایه هایی از مسئولان سازمان لیگ فوتبال کشورمان داشت که بخشی از این گلایه ها را به زبان آورد.

معصومه ابراهیم پور

گلایه های همسر هادی نوروزی


معصومه ابراهیم پور با اشاره به شرایط حساس تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:باید برای تیم ملی در دو بازی آینده که سرنوشت ساز است، آرزوی موفقیت کنم. همچنین بابت مدال هایی که کاروان امام رضا(ع) در المپیک و کاروان شهدای منا در پارالمپیک به دست آوردند، به مردم ایران و مدال آوران و افتخارآفرینان وطن تبریک بگویم. به خاطر درگذشت غم انگیز بهمن گلبارنژاد قهرمان پارالمپیکی کشورمان در رشته دوچرخه سواری نیز تسلیت می گویم.

اولین سالگرد فوت هادی نوروزی


همسر کاپیتان فصل قبل پرسپولیس ادامه داد:اولین سالگرد فوت همسرم، هادی نوروزی روز 8 مهرماه در شهر بابل و روستای کپورچال، بر سر مزارش برگزار می شود. برنامه ریزی های خودمان را انجام دادیم تا برای برگزاری مراسم اولین سالگرد فوت هادی، همه بازیکنان پرسپولیس و سایر تیم ها به کپورچال دعوت شوند اما مسئولان سازمان لیگ با ما همکاری نکردند و با وجود قولی که به ما داده بودند، در روزهای پایانی هفته جاری بازی های جام حذفی را برنامه ریزی کرده اند.

ابراهیم پور با اشاره به انجام هماهنگی برای برگزاری مراسم سالگرد فوت هادی، گفت:با آقای بهروان که رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ است، حدود یک ماه قبل دیداری داشتیم و از ایشان خواستم به ما در زمینه برگزاری مراسم کمک کنند که ایشان گفتند هر کاری از دست مان بربیاید انجام می دهیم. سپس قول دادند در این تاریخ، هیچ بازی در لیگ یا جام حذفی برگزار نشود اما حالا متوجه شده ایم در این تاریخ حتی برای پرسپولیس هم بازی گذاشته اند.

سالگرد هادی و دیدار جام حذفی

وی ادامه داد:سوال من و خانواده ام اینجاست که وقتی آقای برانکو ایوانکوویچ قبول کرده اند بدون بازیکنان ملی پوش به دیدار جام حذفی بروند، چه تاثیری داشت که حتماً بازی این تیم را در روز فوت هادی برگزار کنند. وقتی پرسپولیس روز نهم مهرماه بازی داشته باشد، یعنی روز هشتم باید راهی شیراز شوند و با این حساب، بازیکنان نمی توانند در مراسم اولین سال پرواز هادی نوروزی شرکت کنند. این بازی می توانست دو روز دیرتر انجام شود و ما از سازمان لیگ انتظار همکاری داشتیم.
ابراهیم پور گفت:برای این مراسم، از تمام هواداران پرسپولیس، سایر تیم ها، بازیکنان فوتبال، ورزشکاران، پیشکسوتان و مردم عزیز کشورم دعوت می کنم به کپورچال بیایند. مراسم از ساعت 15:24 بر سر مزار هادی آغاز خواهد شد.

گلایه های همسر هادی نوروزی از سازمان لیگ

310
منبع : تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف