نمناک دنیای مدگوناگون با بطری نوشابه گلدان زیبا بسازید + آموزش
گلدان با بطری نوشابه ، کاردستی با بطری
در این مطلب روش ساخت گلدان های زیبا با بطری نوشابه و سی دی های به درد نخور را به شما عزیزان آموزش میدهیم.

ساخت گلدان با بطری نوشانه

ساخت کاردستی با بطری نوشابه از جمله فعالیت هایی است که با تنوع زیاد انجام می شود و به راحتی و با کمی ابتکار با بطری های نوشابه می توان کاردستی های زیبا و متنوعی ساخت که در ادامه ضمن معرفی مدل های این سبک کاردستی ها، به چگونگی و نحوه ساخت آن می پردازیم.

شاید باور کردنش سخت باشه که این گلدان های متنوع و زیبا؛ کاردستی های خلاقانه ی بازیافتیباشند.اگر دوست دارید این گلدان ها را با صرف کمی وقت و به عنوان فعالیت هنر در خانه خودتان درستکنید، ادامه مطلب را دنبال کنید:

گلدان با بطری نوشابه

درست کردن گلدان با بطری نوشابه

ایده های متنوع و جالبی برای ساخت کاردستی با بطری نوشابه وجود دارد که به کمک آن ها می توان وسایل تزیینی مختلف و زیبایی تهیه کرد. در حقیقت سعی داریم با خلاقیت و ابتکار از وسایل دور ریختنی و بدون استفاده کاردستی های زیبا و وسایل جدید بسازیم.

یکی از کاربردهای جالب بطری نوشابه، ساخت گلدان است که به شیوه های مختلف انجام میگیرید و می توانید در آن گل های طبیعی یا مصنوعی قرار دهید و به عنوان گلدان تزیینی از آن استفاده کنید. در صورتی که مایلید رنگ گلدان را تغییر دهید، از انواع اسپری رنگ استفاده کنید.

این کاردستی با بازیافت سی دی و بطری نوشابه درست می شود و می توانید از آن برای تزیین منزل و یا کاشتن گیاه به خوبی استفاده کنید.

وسایل مورد نیاز :

  • بطری نوشابه در اندازه دلخواه
  • سی دی قدیمی و غیر قابل استفاده
  • چسب مایع قوی
  • قیچی
  • اسپری رنگ طلایی یا نقره ای

گلدان با بطری نوشابه

روش ساخت گلدان با بطری نوشابه

 طرز ساخت:

روش ساخت کاردستی گلدان، در عکس آموزش کاردستی نمایش داده شده است.ابتدا مانند تصویر زیر، بطری نوشابه را به دوقسمت تکه کنید.

بعد در بطری نوشابه را بسته و به صورت سر و ته – مثل عکس کاردستی زیر- روی سی دی بچسبانید.

بعد از خشک شدن چسب، گلدان را با اسپری رنگ نمایید.

نکته :

اسپری کردن رنگ باید در فضای آزاد و دارای تهویه ی کافی و با پوشاندن سطح زمین با روزنامه های باطله و مشابه آن انجام شود تا باعث پاشیدن رنگ به سطح اطراف نشود.

آموزش درست کردن گلدان با بطری نوشابه

با بطری نوشابه گلدان زیبا بسازید + آموزش
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 28
برگرفته از آرگا / کودک سیتی - /ح
این مطلب مفید بود ؟ 25 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف