نمناک ورزشفوتبال گلر دوم پرسپولیس رقیبی خوش اخلاق برای بیرانوند
گلر دوم پرسپولیس ، دروازه بان دوم پرسپولیس
گلر دوم پرسپولیس رقیبی خوش اخلاق و بی حاشیه برای بیرانوند بوده است و باعث شده دروزاه بان اول تیم با تمرکز بیشتر وارد دروازه شود.
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1396

گلر دوم پرسپولیس رقیبی دوست با بیرانوند

در هیچ کجای دنیا نمی توان دو گلر تیم را به عنوان رقیبی دوست با یکدیگر پیدا کرد اما به نظر می رسد این موضوع در پرسپولیس کاملا وجود دارد.

در شرایطی که بوژیدار رادوشوویچ در زمان حضورش در ترکیب پرسپولیس نشان داده با توجه به کیفیتش نمی توان از او به عنوان شماره 2 در دروازه یاد کرد، با این حال رفتار حرفه ای و عدم حاشیه سازی او طی دو فصل اخیر کاملا جالب توجه بوده است. موضوعی که باعث شده بیرانوند به عنوان دروازه بان اصلی این تیم با تمرکز بیشتر و بدون حواشی مربوط به رقابت تنش زا درون دروازه این تیم قرار گیرد. 

گلر دوم پرسپولیس

رقیبی خوش اخلاق برای بیرانوند

بوژیدار که با درک شرایط بیرانوند به عنوان دروازه بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی به عنوان یک رقیب سرسخت برای او طی مدت اخیر ظاهر شده در این مدت نمونه جالب توجهی از یک رقیب در پرسپولیس نشان داده است. دروازه بانی با کیفیت بالا و از همه مهمتر حاشیه گریز و خوش اخلاق.

گلر دوم پرسپولیس رقیبی خوش اخلاق برای بیرانوند

گلر دوم پرسپولیس رقیبی خوش اخلاق برای بیرانوند
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف