برو به :
نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وقتی گلشیفته فراهانی یک اعجوبه می شود! + فیلم
گلشیفته فراهانی ، اظهار نظر بهزاد فراهانی درمورد گلشیفته
بهزاد فراهانی در یک مصاحبه متفاوت با حمایت از دخترش گلشیفته فراهانی او را یک اعجوبه خواند ، علی رقم رفتارهای غیراخلاقی این نوع حمایت را می توان دفاع نامتعارف خواند.
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395
بازدید : 32,294 نفر

 حمایت پدر گلشیفته فراهانی از دخترش

 نام گلشیفته فراهانی مدتهاست که همراه با اصطلاحات و واژه های جنجالی می آید ، از رفتارهای غیر اخلاقی تا اخبار همکاری و ازدواج جنجالی که هر کدام بحثی پشت سر دارد. در این بخش ویدئوی مصاحبه و اظهار نظر بهزاد فراهانی در مورد دخترش را مشاهده می کنید که این هم یکی از موارد قابل بحث است.

ویدئوی مصاحبه بهزاد فراهانی در مورد گلشیفته و توانایی هایش

 

فیلم صحبت های جنجالی پدر گلشیفته فراهانی

2.8167
منبع : انتخاب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 94 73
نظر کاربران
ایرج

ایرج

البته پدر اقای گلشیفته فراهانی در مورد اعجوبه بودن دخترش درست گفته ولی من فکر میکنم گلشیفته بیشتر در انجام دادن کارهای غیر اخلاقی و عجیب و غریب که با افتخار هم در دنیای مجازی و اینترنت و دیگر رسانه های جمعی ان را منتشر میکند اعجوبه هستند و ایشان با این کارهای زشت خود نشان داد که مشکل اساسی در کم بینی خود دارد و با این رفتارهای ناشایست خواست که خیلی زود مطرح و مشهور شود البته از نوع بدش بهتر بود خبرنگار از پدر گلشیفته در مورد عکسها و فیلمهای بسیار بسیار زشت که برازنده هیچ یک از خانمهای ایران عزیزمان نیست هم نظر او را جویا میشد که در تمام شبکه های اجتماعی پخش شده شاید بیشتر باعث افتخار ایشان میشد ؟

پاسخ دادن 3 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف